Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Vilniaus margarino gamykloje“ riebalai ir karbamidas gabenami tuo pačiu vilkiku?

2010-11-08
Paskelbk savo straipsnį

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad „Vilniaus margarino gamyklos“ teritorijoje sulaikytas riebalus gabenęs vilkikas, kuriuo, kaip įtariama, prieš tai buvo vežamas chemikalas karbamidas.

Tarnybos nemokama vartotojų skundų linija 8-800-40403 gautas anoniminis pranešimas, esą iš Švedijos atvykstantis vilkikas gabena maisto produktus pažeidžiant maisto saugos reikalavimus. Vilniaus miesto valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai ketvirtadienio vakarą sulaikė į „Vilniaus margarino gamyklos“ teritoriją atvykstantį Šiaulių bendrovės „Sagita“ vilkiką su automobiline cisterna, gabenančią gyvulinės kilmės skystus riebalus.

„Tai labai rimtas pažeidimas. Maisto produktai turi būti vežiojami tik tam skirtose talpose. Kiekvienas vežėjas yra maisto tvarkytojas ir privalo turėti pažymėjimą. Šiuo atveju paslaugas teikusi transportavimo įmonė tokio pažymėjimo neturėjo. Neturėjo ir teisės vežti maisto produktus“, – teigė Vilniaus miesto maisto ir veterinarijos tarnybos viršininko pavaduotojas Saulius Surginevičius.

Sulaikyta automobilinė cisterna kol kas lieka „Vilniaus margarino gamyklos“ teritorijoje. Pasak S.Surginevičiaus, pasitvirtinus pažeidimui įmonei „Sagita“ bus taikytos sankcijos už reikalavimų pažeidimą, o riebalų krovinys bus utilizuotas.

Šiuo metu Šiaulių maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai tikrina kitus įmonės vilkikus, o Vilniaus miesto maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai atlieka patikrinimą AB „Vilniaus margarino“ gamykloje.

Vmvt.lt informacija
Nuotraukos: inmagine.com

2010 11 08