Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Viešbučiams skirti „Bentley Europe“ produktai

2011-02-28
Paskelbk savo straipsnį

Įmonė ne tik parduoda, bet ir aptarnauja visus viešbučiams siūlomus produktus 24 valandas į parą 7 dienas į savaitę, visose Pabaltijo šalyse. Jei netenkina dabartinis Jūsų apgyvendinimo įstaigos aptarnavimas, kreipkitės ir UAB „Hotel Technology Solutions“ Jums padės.

Pasirinkę šios įmonės paslaugas jausitės užtikrintai, nes įmonės specialistai pasiruošę skirti tiek išteklių, kiek reikės sėkmingam ir kokybiškam ilgalaikiam bendradarbiavimui. Visų įmonės atstovaujamų partnerių vardai yra gerai žinomi visame pasaulyje. Visų partnerių produktų kokybė atitinką savo kainą.

UAB Hotel Technology Solutions yra oficialus ir vienintelis garsaus viešbučiams skirtų reikmenų gamintojo „Bentley Europe“ produkcijos atstovas Lietuvoje. „Bentley Europa“ yra Olandijos įmonė, kurianti viešbučiams aksesuarus: lygintuvus, lyginimo lentas, arbatinukus, rūbų presus. Tai iš ties labai aukštos kokybės prekės už ypatingai gerą kainą. Įmonės produkcija eksportuojama daugiau nei į 50 šalių. „Bentley Europa“ gaminius kaip standartą yra pasirinkę „Rezidor“, „Marriott“ viešbučių tinklai. Verta paminėti, kad visa produkcija gaminama tik Olandijoje.

Arbatinukai
Viešbučio svečiams skirti arbatinukai su padėklais yra labai patogūs. Svečiui malonu, kai po ilgos kelionės jis gali pats gali tiesiog užsivirinti vandens ir pasidaryti puodelį arbatos, kavos ar sriubos. Stilingi „Bentley“ produktai įgyvendina tai visu šimtu procentų.

Privalumai:
lengva naudotis padėklu; patogus paketėlių pristatymas; madingas olandų dizainas; funkcionalus ir patikimas būdas; atitinka tarptautinių viešbučių saugumo standartus; apsauga nuo vagystės: kabelio ar virdulio pagrindo prijungimas prie dėklo; lengvai valomi; švarios ir higieninės medžiagos; minimali priežiūra.

Viešbutinius arbatinukus galima pirkti atskirai ir kartu su padėklais, ar atskirai tik padėklus.
Garantija – 3 metai.

Papildomos lovos
Su didžiausiu rūpesčiu ir dėmesiu smulkmenoms „Bentley“ gamina viešbučių kambariams skirtas papildomas lovas. „B entley“ mobilios lovos yra sukurtos olandų dizainerių ir gaminamos tik Olandijoje. Mobilias lovas jau įvertino svečiai, viešbučių ir svečių namų šeimininkai visame pasaulyje.

Privalumai:
patogumas ir puikus svorio pasiskirstymas dėka 19 medinių skersinukų; patikimumas – 100 % olandų projektavimas ir gamyba; patikrinta kokybė – daugiau nei 4000 parduotų vienetų; mobilumas – lengva įnešti į kambarį; kompaktiškumas – neužima daug vietos sandėliavimo patalpose; sulankstoma lova „Verdis“ labai kompaktiška, o išskleistos lovos matmenys: 90 x 210 cm; vertikali lova „Jade“ gali būti laikoma vertikalioje padėtyje, siekiant sutaupyti vietos sandėliavimo patalpose.

Rūbų presai
Šiuolaikinis verslo keliautojas tikisi plataus viešbučio kambario patogumų diapazono. Patogi lova ir geras dušas suteikia pagrindinius malonumus, tačiau kelnių presas yra didelis privalumas bet kuriame viešbučio kambaryje. „Bentley“ siūlomas kelnių presas yra 10 % platesnis nei panašūs kelnių presai, todėl jis gali talpinti ir didesnių dydžių drabužius.

Privalumai:
saugus, patikimas ir paprastas naudojimasis kelnių presu; puikus presavimas (lyginimas) reikiamoje vietoje dėka atviros apačios; tinka didesnių dydžių drabužiams, nes „Bentley“ kelnių presas yra 10% platesnis; ilgalaikis ir saugus įrenginys kambaryje; vienas geidžiamiausių verslo klasės keliautojų elementų visame pasaulyje; daugiau nei 25 metai rinkoje – įrodyta kokybė; mažai priežiūros reikalaujantis produktas; lengva atidaryti ir uždaryti; patogiai tvirtinamas ant sienos ar spintos; „Bentley“ rūbų presų yra įvairių spalvų; „Bentley“ rūbų presų kainos yra nuo 495 LTL be PVM.

Lyginimo lentos
„Bentley“ siūlo patogias ir kokybiškas viešbučiams skirtas lyginimo lentas.

Privalumai:
lengvai sulankstomos; įvairūs lyginimo lentos matmenys; įvairus lyginimo plotas; yra modelių su kabliu, patogiam padėjimui spintoje; galimas modelis tvirtinamas spintelėje; kelnių presas ir lyginimo lenta viename modelyje; naudojami naujoviški sprendimai.

Daugiau apie UAB „Hotel Technology Solutions“ siūlomus produktus:
http://www.hts.lt/lt/index.php/produktai


Siūlomų produktų asortimentas yra toks didelis, kad interneto puslapyje yra pateikiami tik pagrindiniai. Neradę ieškomo produkto, kreipkitės įmonės kontaktais: tel 8 655 92111 arba el. p. info@hts.lt

UAB „Hotel Technology Solutions“ informacija