Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Vero cafe“ pasiekė kelis Lietuvos rekordus (Kaunas)

2010-11-16
Paskelbk savo straipsnį

Lapkričio 14 d. popietę agentūra „Factum“ užfiksavo net kelis naujus Lietuvos rekordus, kurių siekė kavinių tinklo „Vero cafe“ atstovai. „Vero cafe“ iniciatyva iš molio buvo išžiestas didžiausias Lietuvoje puodelis. Jo aukštis 93 cm 9 mm, skersmuo – 61 cm. Puodelio talpa – 165 l. Šiuos duomenis agentūra „Factum“ užfiksavo kaip naują Lietuvos rekordą.

Tam, kad siekti dar vieno rekordo – didžiausios vienu metu pagamintos kapučino kavos porcijos – puodelis buvo atgabentas į prekybos centrą „Akropolis“ Kaune, kur prieš trejus metus buvo atidaryta pirmoji „Vero cafe“ tinklo kavinė. Puodelis buvo pastatytas ant pakylos, kurioje sumontuoti trys modernūs „Simonelli“ kavos aparatai bei įspūdingas kavos skrudinimo agregatas, išdėtos pieno pakelių piramidės.

Rekordo siekė 7 profesionalūs „Vero cafe“ baristos – Laimonas Kubilius, Indrė Dukauskaitė, Ieva Rupšytė, Mindaugas Ryškus, Domas Ivonis, Ieva Malijauskaitė ir Ina Poderytė. Per 1 val. 6 min. ir 9 sek. kavos gamintojai suplakė didžiausią Lietuvoje kapučino porciją iš espresso kavos ir pieno putų. Įspūdingam puodeliui užpildyti sunaudota 131 l pieno ir net 495 dvigubo espresso kavos porcijos. Kvapniam espresso pagaminti sunaudota 8,5 kg šviežios kavos pupelių ir 34,5 l vandens .

Trečiojo gimtadienio išvakarėse „Vero cafe“ pavyko pasiekti dar vieną Lietuvos rekordą – didžiausias puodelis buvo sklidinai pripildytas kvapnios kapučino kavos. „Šiuo rekordu dar kartą įrodėme, kad esame profesionaliausi kavos gamintojai Lietuvoje – gebame greitai ir kokybiškai pagaminti net milžinišką kapučino porciją,- sakė „Vero cafe“ tinklo direktorė Laima Vėželienė. – Tokie renginiai suteikia žmonėms daugiau žinių apie kavos gaminimo procesą bei populiarina tikrą itališką kapučino kavą, kurios galima paragauti mūsų tinklo kavinėse“.

Užfiksavus šį naują rekordą, kuri stebėjo ir prižiūrėjo agentūros „Factum“ atstovai, kava buvo išpilstyta į vienkartinius „Vero cafe“ puodelius, kurie čia pat išdalinti susirinkusiems šventės dalyviams. Tokiu būdu užfiksuotas dar vienas rekordas – per 24 min. kava pavaišinti 652 kavos mėgėjai – tai iki šiol masiškiausias kavos gėrimas Lietuvos kavos vartojimo istorijoje.

Daugumą susirinkusiųjų maloniai nustebino, kad iš didelio puodelio supilta kapučino kava savo skonio savybėmis nė kiek nenusileido įprastai „Vero cafe“ kapučino kavai. Kavos kokybe liko patenkinti ir rekordo siekę baristos. Jie džiaugėsi, kad pavyko tinkamu santykiu paskirstyti espresso porcijas ir pieno putas, todėl visame puodelyje garavo kokybe garsėjantis “Vero Cafe” kapučinas. Savo profesionalumą baristos įrodė ir tuo, kad jiems pavyko išplakti storą putą ant milžiniško puodelio viršaus, kuri veržėsi per kraštus ir viliojo mėgautis kvapniu gėrimu. Moliniame puodelyje supilta kava iki pat išpilstymo pabaigos išliko karšta ir kvapni.

Norintys pamatyti kavos puodelį – rekordininką iki Naujųjų metų kviečiami užsukti į prekybos centre „Akropolis“ Kaune veikiančią „Vero Cafe“ kavinę, vėliau planuojama šį rekordinį puodelį eksponuoti ir kitose „Vero Cafe“ kavinėse Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose.

Pasiekti įspūdingo rekordo „Vero Cafe“ padėjo specialiai šiam kavinių tinklui ypatingą espresso kavos mišinį gaminanti bendrovė „Kavos bankas“ bei geriausio kapučinui ruošti tinkančio pieno „MŪ“ gamintojai - „Pieno žvaigždės“. Šventės metu buvo demonstruojama naujausia aprangos kolekcija, kurią iš vienkartinių „Vero Cafe“ puodelių sukūrė Monika Klupšaitė. Jos kolekcija taip pat turėtų įeiti į istoriją, kaip didžiausias vienkartinių kavos puodelių kiekio panaudojimas drabužių kūrime.

Renginio nuotraukų galerija >>

Daugiau apie „Vero cafe“ >>

„Vero cafe“ informacija ir nuotraukos
Meniu.lt nuotraukų fotogalerija
2010 11 15