Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Vero cafe“ pagamins rekordinį kapučino puodelį

2010-11-10
Paskelbk savo straipsnį

Norime Jums pranešti, kad ne už kalnų tas metas kai Lietuvoje, smarkiai pasistiebus bus siekiamas dar vienas unikalus rekordas!!!

Dar šiemet, Kaune, PLC „Akropolis“ besilankantys kavos mėgėjai bei gerbėjai turės galimybę skanauti kavos iš paties didžiausio, niekuomet neregėto puodelio. Viliamasi, kad gimtadienį tądien švenčiantis kavinių tinklas „Vero cafe“ pasiūlys įveikti ne vieną iššūkį – didžiajame puodelyje garuos rekordinis kiekis kapučino kavos, kurį, tikimasi, stengsis įveikti ne vienas ir ne du kavos manija užsikrėtę gerbėjai.

Rekordų sieks „Vero cafe“ baristos 3-ojo „Vero cafe“ gimtadienio proga, mat anuomet, visai negūdžiais, bet seniai prabėgusiais 2007 m. lapkričio 15 d. įvyko didis įvykis: PLC „Akropolis“ Kaune buvo atidaryta pirmoji publikai gardžiausius kavos gėrimus siūlanti „Vero cafe“ kavinė.

Niekas tiksliai nežino, bet nuoširdžiai spėlioja, jog apie 160 litrų kapučino gėrimo pagaminimui bus sumalta 10 kg kavos pupelių, kurių aromatas vingiuos prekybos centro skliautais. Putas kavai balinti ketinama suplakti iš 130 litrų pieno. Didįjį kapučino (cappuccino) kavos puodelį užpildyti turėtų pavykti per 40 minučių. Kavos (espresso) gamybai bus naudojami modernūs „Simonelli“ kavos aparatai.

Milžiniško dydžio puodelį profesionalūs keramikai pradėjo lipdyti dar rugsėjo mėnesį. Visa jo talpa 165 litrai. Įdomus buvo ne tik jo gaminimo procesas, mat glazūra padengti puodelio gelmes buvo itin sudėtinga. Kaip tą pavyko padaryti derėtų paklausti išmoningųjų keramikų. Beje, puodelis degtas pačioje didžiausioje krosnyje Lietuvoje.

Galvas galutinai susukti ir amo netekti vers besisukinėjančių damų vasnojimas naujausia aprangos kolekcija, kurią, ne paslaptis, iš vienkartinių „Vero“ puodelių atsakingai kūrė išmoningoji Monika Klupšaitė sunkius mokslus lengvai kremtanti VDA kostiumo dizaino specialybėje.

Visi norintys galės akis paganyti į nuostabius piešinius, kuriuos ant kavos putų tapys profesionalūs baristos (kavos gaminimo meistrai).

„Įmonėje dirbantys profesionalūs baristos nepaliaudami tobulina savo įgūdžius ir akylai seka kavos rinkos naujienas bei tendencijas. Mokosi tapyti ir piešti ant kavos putų ir dalyvauja Lietuvos kavos čempionatuose. 2010 m. „Vero cafe“ barista Domas Ivonis užėmė garbingą II vietą, o barista Indrė Dukauskaitė pripažinta geriausio kapucino ruošimo meistre Lietuvoje“, - sakė UAB „Ex prompto“ direktorė Laima Vėželienė.

UAB „Ex prompto“ šiuo metu valdo aštuonių „Vero cafe“ kavinių tinklą Lietuvoje. Iš jų keturios kavinės Kaune, trys Vilniuje ir viena Šiauliuose. „Vero cafe“ per trumpą laiką užkariavo kavos gerbėjų širdis, mat gamina itin kokybišką ir visuomet šviežią kavą. Interneto tinklalapyje „Facebook“ „Vero cafe“ turi jau per 33 tūkstančius gerbėjų. „Vero“ baristos tapybos ant kavos putų sugebėjimus galite pamatyti ir internete: http://www.facebook.com/VeroLatteART .


Rekordo siekimo vieta – PLC Kauno „Akropolis“ Diena – lapkričio 14 Renginio pradžia – 15 val. Pasiteiravimui: Laima Vėželienė, info@verocafe.lt , tel. 8612 10033 Daugiau apie „Vero cafe“: www.verocafe.lt , www.facebook.com/vero.cafe , www.facebook.com/VeroLatteART


Visaip padedantys ir nieko negailintys renginio rėmėjai:

„Kavos bankas“, prekiaujantis kava bei kavos aparatais; „Pieno žvaigždės“, tiekiantys šviežiausią, išraiškingiausias akis pasaulyje turinčių karvučių pieną;  Prekybos ir pramogų sostinė Kauno Akropolis.


„Vero cafe“ informacija