Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Vero Cafe“ - „Fashion spot“ - madinga susitikimo vieta

2010-01-28
Paskelbk savo straipsnį

Ar žinot koks šiuo metu visame pasaulyje ypač madingas aksesuaras? O gi Dievų gėrimas išsinešimui... Nustebote, nežinote, kas tai? Tai kavos puodelis, su kuriuo taip patogu ir miela žingsniuoti gatve.

2009 metais kava išinešimui persikėlė ir ant podiumo, kai garsieji „Dsquared²“ savo kolekcijos pristatyme įtraukė manekenes žingsniuojančias podiumu su vienkartiniais kavos puodeliais.

Kava tapo ne tik mėgstamu gėrimu, bet pasikeitė ir pati gėrimo kultūra. Anksčiau geru tonu laikytas kavos gėrimas iš porcialininių puodelių tapo nemadingu. Greitas kosmopolitiškas gyvenimo tempas diktuoja savo madas. Tapo įprasta matyti žmones skubačius į darbą ar šiaip šnekučiuojačius parke ar gatvėje su kavos išsinešimui puodeliais rankose.

Lietuviai taip pat neatsilieka nuo pasaulinių mados ir gyvenimo stiliaus tendencijų. Gatvėse vis daugiau galima išvysti   tiek jaunimo, tiek solidžių verslininkų ar Lietuvos padangės žvaigždių, kurie mėgaujasi kava išsinešimui.

Daugelis atrado ir pamėgo išskirtinės kokybės kavas siūlančias „Vero café“ kavines. Jose smagu pasėdėti, pabendrauti su draugais ar pasiėmus kavos puodelį į rankas žingsniuoti gatve. Šia išskirtine kava susidomėjo ir modeliu agentūros savininkė Jolanta Sadauskienė. Susidūrus madai ir kavai   netgi gimė bendras „Vero cafe“ ir „Modilinos“ modelių agentūros projektas bei   nauja kava - Fashion Latte (įprasto dydžio Latte su 1% riebumo pienu).

Naujasis projektas skamba taip:

Jei nuolat susidūri su šiais simptomais:

negali ramiai praeiti pro veidrodį; karštligiškai vartai madų žurnalus ir stebi TV ekraną, kai rodo podiumu žingsniuojančias manekenes ir paslapčiomis svajoji būti viena jų; nori keliauti per visą pasaulį ir tapti nepriklausoma.

Patartina: atsigerti Fashion Latte, gerai paanalizuoti save veidrodyje, pasitarti su tėvais.

* jei aukščiau minėtas variantas nepadeda - skubiai kreipkis į „Vero cafe“, nes tik šiose kavinėse vyksta išskirtinės „Modilinos“ modelių agentūros atrankos:

Kauno „Akropolyje“, kiekvieną šeštadienį 14-16 val. Vilniaus „Akropolyje“, kiekvieną ketvirtadienį 16-18 val. Šiaulių „Akropolyje“, kiekvieną pirmą mėnesio pirmadienį 16-18 val.

Kontakinė informacija pasiteravimui
„MODILINOS“ modelių agentūra:
Jolanta Sadauskienė, tel. (8 5) 2735913,  (8 37) 323257;
„Vero cafe“ kavinių tinklas:
Laima Vėželienė, tel. 8 612 10033.

Projekto plakatas >>

Daugiau apie „Vero cafe“ >>

Kavinių tinklo „Vero cafe“ informacija