Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Vero Cafe“ atidaro jau 4-tą kavinę Kaune (Kaunas)

2009-05-16
Paskelbk savo straipsnį

UAB „Ex prompto“ valdanti kavos išsinešti prekybos tinklą „VERO CAFE“, net ir ekonominės krizės laikotarpiu išlaiko augimo tempus ir atidaro jau ketvirtąją kavinę Kaune (bei septintąją Lietuvoje). Naujoji kavinė duris atverė vakar, Kaune Vilniaus g. 18. Kaune „VERO CAFE“ kavinės išdėstytos didžiausio žmonių srauto vietose maždaug kas 2 km atstumu viena nuo kitos. Naujoje kavinėje kaip ir kitose tinklo kavinėse lankytojais galės mėgautis visada šviežia ir aromatinga kava bei maloniu aptarnavimų.

„Mes siekiame būti išskirtiniais kavos bei aptarnavimo kokybę. Ir jau įrodėme rinkai, kad ir išsineštinė kava gali būti kokybiška ir be galo skani, nes paruošta su meile“ – „VERO CAFE“   išskirtinumą paaiškina UAB „Ex prompto“ direktorė Laima Vėželienė. To siekti mus įpareigoja ir pats kavinių pavadinimas Vero Cafe – iš italų kalbos išvertus – Tikra kava.

Mūsų kavos gerbėjų bei nuolatinių   lankytojų ratas nuolat auga. Bendraujame su savo klientais tiek tiesiogiai, tiek ir naudodami web priemones – „blog‘ą“ bei Facebook. Nuolat tobuliname mūsų barista (kavos ruošimo specialistai) įgūdžius. Todėl, net ir krizės laikotarpiu įmonė neatsisako plėtros planų ir sieks tapti didžiausių ir kokybiškiausią kavą tiekiančiu kavos išsinešimui tinklu Lietuvoje“, sako įmonės direktorė Laima Vėželienė.

UAB „Ex prompto“ – „jauna“ įmonė, pirmąją kavinę atidarius Kaune, Kauno Akropolyje 2007 11 15. Šiuo metu, jau veikia trys kavinukės Kaune, dvi Vilniuje, bei viena Šiauliuose. Įmonės apyvarta lyginant 2008 I ketvirtį su 2009 I ketvirčiu augo daugiau kaip tris kartus. Įmonė numačiusi aktyvu plėtros planą. Be kavos bei įvairių kavos gėrimų,   taip pat siūloma šviežių sulčių, visada svieži sumuštiniai, tortilijos, natūralių vaisių kokteiliai „smoothie“ bei įvairūs desertai.

„VERO CAFE“ rasite:
Vilniuje: Jasinskio g. 16 („Verslo Trikampis“) ir Trakų g. 2, Lvovo g. 25 („Verslo uostas“);
Šiauliuose: Aido g. 6 (PC „Akropolis“);
Kaune: Karaliaus Mindaugo pr.49 (PC „Akropolis“), Vilniaus g.43 („Knygų namuose“), Laisvės al. 75;
NAUJA VIETA KAUNE: Vilniaus g. 18