Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Vecekrug“ gimtadienio svečiai: „viešbučio stogo terasa - puiki vieta vakarėliams!“ (Klaipėda)

2010-07-19
Paskelbk savo straipsnį

Jaukioje ir elegantiškoje šventėje susibūrė daug viešbučio svečių, draugų, skambėjo džiazas, linkėjimai. Svečiai buvo vaišinami vasariškomis vaišėmis- portugališku Vino verde rožiniu, baltu ir raudonu vynu, šaltu Tuborg alumi iš patogių buteliukų, ispaniška šalta Gaspacio sriuba.

Tarp svečių buvo daug žinomų tikrų klaipėdiečių ir Klaipėdą jau palikusių- TV vedėja Daiva Tamošiūnaitė- Budrė su vyru Dainiumi, aktorės Regina Arbačiauskaitė ir Eglė Jackaitė, LT futbolo rinktinės narys Tomas Danilevičius su žmona Lina, „Pramogų Banko“ savininkai Kazys Paulikas ir Inga Česnakienė, daininkas Stepas Januška ir kiti... Svečiai dar ilgai nesiskirstė užliuliuoti džiazo garsų, malonios draugijos ir visi vieningai nutarė, kad „Vecekrug“ stogo terasa puiki vieta neformaliems vakarėliams.

Beje, ir Jūs užsukę į viešbučio restoraną galėsite paskanauti europietiškos virtuvės patiekalų. Atėjus išsiilgtai vasarai restoranas atnaujino valgiaraštį, kuriame - šalti užkandžiai: užkandėlė su prancūzišku batonu, ančiuvių sviestu ir marinuotomis alyvuogėmis; užkandėlė su juoda duona, feto sūriu ir šviežiais agurkais; bavariškos lazdelės. Karšti patiekalai: vištienos Cordon Blue kepsnys; sterkas apelsinų padaže bei gaivinančios arbatos.

Švenčiantiems vestuves, krikštynas, jubiliejus ar kitas svarbias progas viešbutis surengs tikrą puotą. Viešbučio banketinėje salėje talpinama iki 30 žmonių. Maloni ir paslaugi viešbučio komanda padės Jums suruošti pobūvį, banketą ar furšetą. Vasarą užsisakius banketinę salę kartu šventiškai papuošta bus ir viešbučio penktame aukšte esanti terasa. Čia, ant stogo esančioje erdvėje renginys bus tikrai įsimintinas - Klaipėdos miesto ir Kuršių marių vaizdai bei pro šalį skrendančios žuvėdros sukurs ypatingą atmosferą.

Raminta Skripkaitė


2010 07 19