Vasaros sostinėje – modernus viešbutis „Baltic INN“ (Palanga)

Vasaros sostinėje – modernus viešbutis „Baltic INN“ (Palanga)

„Baltic Inn“ – modernus trijų žvaigždučių viešbutis, šį sezoną duris atvėręs vasaros sostinėje Palangoje.

Ištisus metus dirbsiantis penkių aukštų viešbutis įsikūręs patogioje vietoje. Iš čia greit pasieksite gyvybe alsuojantį botanikos parką, šurmulio nestingančią J. Basanavičiaus gatvę ar smėlėtąją Baltijos jūros pakrantę.

Viešnagės metu galėsite pasirinkti bet kurį iš 23 kambarių (3 vienviečių, 8 dviviečių, 4 standartinių, 6 liukso klasės bei 2 verslo klasės apartamentų). Svečią supantis jaukus interjeras sukurs romantišką nuotaiką. Kad nereikėtų vargti, į savo kambarį galėsite pakilti panoraminiu liftu. Taip pat galėsite pasinaudoti nemokamu bevieliu internetu ir palydovine televizija. Automobilį saugiai paliksite stovėjimo aikštelėje.

Viešbutyje veikia restoranas-baras, kuris traukia tiek viešbučio svečius, tiek atsitiktinai užklydusius lankytojus. Restorane jūsų laukia profesionalių virėjų pagaminti gardūs, švieži, suderinti europietiški patiekalai, gėrimų įvairovė bei geras ir malonus aptarnavimas.

Šiluma ir dėmesiu apsups jaunatviškas kolektyvas, kuris pasirūpins, kad visada būtų patogu, patars, kaip praleisti laisvalaikį.

Daugiau informacijos>>

Viešbučio informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną