Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vasarą mariose kursuos klubo „Dr.Who“ keltas

2011-05-17
Paskelbk savo straipsnį

Klaipėdos naktinis klubas „Dr.Who“ šiltąjį sezoną pasitinka su džiaugsminga žinia tiems, kurie pasiilgo plaukus kedenančio vėjo ir netikėtų potyrių. Jau greitai veiklą pradės „Dr.Who“ keltas, kursuosiantis Kuršių mariose savaitgaliais visą vasarą.

 Tai pirmoji tokia – išskirtinė, mobili ir reguliariai veiksianti – erdvė įvairaus pobūdžio renginiams: nuo pašėlusių didžėjų pasirodymų, putų šou, teminių vakarėlių iki ryškiausių Lietuvos atlikėjų koncertų.

„Vasara trumpa ir jos teikiamus malonumus verta semti pilnomis saujomis. „Dr.Who“ keltas pažers išskirtinių emocijų po atviru dangumi ir galimybę paįvairinti savo naktinius maršrutus ištrūkus iš uždarų erdvių“, – kalbėjo „Dr.Who“ atstovai.

Mobilus naktinis klubas įsikurs AB „Smiltynės perkėla“ kelte „Kintai“. Penktadienių ir šeštadienių vakarais jis švartuosis Šiaurės rage Klaipėdoje, kur didžėjų, barmenų ir atlikėjų įgula lauks lengvabūdiškai nusiteikusių „jungų“.  „Dr.Who“ kelto keleiviai galės grožėtis Kuršių nerijos vaizdais, įspūdingais saulėlydžiais, o vakarėliams užsitęsus – ir pasitikti aušrą.

Vienu metu naktiniame klube virš vandens galės pramogauti 300-350 žmonių, yra apie 100 vietų, skirtų sėdėti. Kelte bus sumontuota stacionari garso ir apšvietimo aparatūra bei specialus baras. Ant denio nestigs erdvės šokiams, o pageidaujantys privatumo keleiviai galės įsikurti VIP salėje-kajutėje, pro kurios langus atsiveria romantiški marių ir pakrančių gamtos reginiai.
Uždari vakarėliai – taipogi orgnizatorių planuose. Manoma, kad „Dr.Who“ kelto galimybės sudomins norinčiuosius ypatingai atšvęsti savo mergvakarį, bernvakarį, vestuves ar pažymėti kitą įsimintiną progą.

Tuo metu, kai renginiai nevyks, AB „Smiltynės perkėla“ keltas įprastu sezono grafiku kursuos plukdydamas keleivius iš Klaipėdos į Smiltynę.

Klubo „Dr.Who“ infofrmacija