Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vakarėlis... medyje?

2010-10-18
Paskelbk savo straipsnį

Druskininkuose antrus metus sėkmingai besiplečiantis draugiškai ekstremalus „ONE nuotykių parkas“ šiemet pasiūlė netradicines erdves parko kavinės „UNO cafe“ lankytojams – stalelius medžiuose. Staleliai dengti  nendrių stogais, po kuriais gali jaukiai susėsti iki 8-ių asmenų, o viso taip linksmintis – iki 32.

Šia paslauga mielai naudojasi įmonės, kurios parke leidžia kolektyvo formavimo dieną. „Prisilaipiojus medžiuose, patirtas adrenalinas dar ilgai nepaleidžia, todėl atsigaivinti ar užkąsti  taip pat norisi sėdint dar ne ant žemės“, - sako „UNO cafe“ barista Ieva. Lankytojų amžius – nuo vos pradėjusių vaikščioti mažylių su tėveliais, iki garbaus amžiaus senjorų, kurie apsilanko parke ir ne po kartą. „Populiariausias užkandis mūsų kavinėje, be abejonės, yra vietoje gaminami , todėl visados švieži, sumuštiniai su tunu ir vištiena. Receptas – parsivežtas iš kelionių, nepalieka abejingų“, dalinasi Ieva. „Taip pat siūlome itališkos kavos, giros iš statinės,  šaltų ir karštų užkandžių. Vakarėliams siūlome suderintą su užsakovu meniu. Siekiame, kad sportuojantys ir aktyviai laisvalaikį leidžiantys lankytojai galėtų sveikai praleisti laiką ir pasistiprinti.“

Patogi „ONE nuotykių parko“ lokacija – pačiame Druskininkų centre, prie Nemuno, netoli vandens parko. „Bendradarbiaujame su pagrindiniais apgyvendinimo ir pramogų tiekėjais Druskininkuose“, - teigia parko vadovas Marijus Krasnickas. „Todėl ypatingoms progoms galime pasiūlyti ir palankesnes kainas užsisakant paslaugų paketą. Tai jau spėjo įvertinti turistai iš Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos.“ Parko erdvė patogi ir didesniems renginiams, kuriems reikia scenos ar ekrano – paskutinis didesnis renginys vyko rugpjūtį, kai būrys žymių DJ subūrė vienos telekomunikacijų įmonės vartotojus ir parko draugus. Parką pamėgo ir pramogų pasaulio atstovai – vizualiai dėkinga aplinka.

„ONE nuotykių parkas“ – didžiausias laipiojimo medžiuose parkas Lietuvoje, siūlantis  10 įvairaus sudėtingumo trasų medžiuose, 4 skirtingus skrydžius lynais virš Nemuno, vaikštynes burbuluose „Odisėja vandeniu“, elektrinius motorolerius bei puikią lokaciją renginiams ir šventėms. Pačiame parke laipioti vienu metu gali iki 150 lankytojų, kuriuos prižiūri iki 8 profesionalių instruktorių. Lankytojai priimami dieną ir naktį, visus metus. Oro sąlygos gali diktuoti aprangos kodą, bet tik ne nuotaiką!

Šių metų rudenį atidarytas ir antrasis parkas Vilniuje, Antakalnyje, kurį įrengė UAB “UNO Parks”, teikianti nuotykių parkų bei laisvalaikio erdvių projektavimo, įrengimo bei administravimo paslaugas.

Daugiau informacijos: www.onenuotykiuparkas.lt,
el.paštas marijus@onenuotykiuparkas.lt arba telefonu +37061125611.

One nuotykių parko informacija ir nuotraukos
2010 10 18 d.