Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„UNO Parks“: nuotykiai – tai investicija be praradimų

2011-10-19
Paskelbk savo straipsnį
Prieš dvejus metus įsteigta bendrovė Druskininkuose pastatė ir valdo didžiausią ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse „ONE nuotykių parką“, o pernai rudenį, bendradarbiaudama su telekomunikacijų paslaugų tiekėju „Bitė Lietuva“ atidarė didžiausią sostinėje „LABAS nuotykių parką“. Vienu metu Druskininkų parke gali pramogauti apie 300, „Labas nuotykių parke“ – apie 250 žmonių. Nors daugiau lankytojų sulaukiama šiltuoju metų laiku, abu parkai veikia ištisus metus, atvėsus orams, pasiūlydami naujus pramogų paketus.

Šiais metais „UNO Parks“, laimėjusi viešąjį konkursą, suprojektavo ir pastatė nuotykių parką Kazlų Rūdoje, dėl analogiškų objektų statybos jau vyksta derybos su užsakovais iš Rusijos bei Baltarusijos.

Ekstremalios pramogos – laipiojimas medžiuose įrengtomis trasomis, šuoliai virve žemyn, skrydžiai lynu virš Nemuno ar Neries – vilioja vis daugiau aktyvaus poilsio mėgėjų, norinčių kartu su fiziniu krūviu patirti ir aštrių emocinių pojūčių.
„Daugelis žmonių ieško vis įdomesnių laisvalaikio praleidimo formų, tad ir mes sulaukiame vis daugiau užsakymų iš privačių įmonių, kurioms projektuojame ir statome medžio konstrukcijas. Jas montuojame ir sodybose, vaikų žaidimų aikštelėse; aukštalipių paslaugų bei kaskadinių triukų vis dažniau pageidauja pramoginių renginių organizatoriai, kurių sumanymai kartais tampa iššūkiu – nors visuomet įgyvendinamu – ir mums patiems“, - pasakojo M.Krasnickas.

Anot jo, nuotykiai – geriausia investicija į save, neleidžianti pasenti ir nuobodžiauti. Tai viena priežasčių, kodėl nuotykių parkai tampa ne tik ekstremalių pramogų, bet ir išskirtinių švenčių – sužadėtuvių, bernvakarių, gimtadienių - šventimo vieta. „UNO Parks“ yra parengusi komandų formavimo programas, kurias savo kolektyvų mokymams, rekomenduojant „TMD partners“, renkasi ne viena įmonė, o moksleivius į nuotykių parką atlydėję pedagogai pripažįsta, jog čia geriausiai atsiskleidžia vaikų fizinis pasirengimas ir ištvermė.
„Mūsų parkuose žmonės ir tiesiogine, ir perkeltine prasme pakyla virš žemės: įveikdami medžiuose įrengtas rungtis, jie pamiršta kasdienybės nesklandumus, tarpusavio nesutarimus ir gauna didelę adrenalino bei gerų emocijų dozę“, - teigia „UNO Parks“ vadovas Marijus Krasnickas.

Lankytojų amžius neribojamas: „UNO Parks“ nuotykių parkų rungtis išbando ir dviejų metų vaikai, ir aštuoniasdešimtmečiai senjorai.
Daugiau informacijos:

Marijus Krasnickas
„UNO Parks“ bendrovės direktorius
Tel. +37061125611
El.p. marijus@onenuotykiuparkas.lt