Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Turiningas laisvalaikis Bistrampolio dvare

2011-07-07
Paskelbk savo straipsnį

IX Bistrampolio festivalio programa

LIEPOS MĖN.

LIEPOS 10 D. SEKMADIENĮ, 17 VAL.
MEILĖS ISTORIJA PAGAL EDITH PIAF

Solistė EVELINA SAŠENKO (vokalas)
Dalyvauja: NERIJUS BAKULA (akordeonas)
PAULIUS ZDANAVIČIUS (fortepijonas)

Savo ryškiai spindinčiu talentu žavinti dainininkė Evelina Sašenko, dar kartą įrodys, jog vertina išskirtinius, pilnus stiprių išgyvenimų kūrinius. Būtent tokios yra Editos Piaf repertuaro dainos, kurių naujas atlikimas lygiai taip pat jaudina kiekvieną besiklausantį galingais jausmais bei nepamirštamai žaviomis melodijomis.
Tad pasinerkite į prancūziškų chanson pasaulį ir atraskite nuostabų Paryžių, kurio gatvėmis klaidžioja legendinės Editos Piaf apdainuotos istorijos...
Programoje: dainos iš Édith Piaf repertuaro
TRUKMĖ: 1 val. 30 min.

BILIETAI: 25 Lt Senjorams, neįgaliesiems, moksleiviams ir studentams (turėti pažymėjimą) – 15 Lt

LIEPOS 23 D. ŠEŠTADIENĮ, 17 VAL. 
BERIBIAI BALSAI 

Vyrų vokalinis ansamblis VOICES UNLIMITED (Austrija)

Lietuvoje vieši tikras Austrijos pasididžiavimas – Voices Unlimited, geriausio pasaulio vyrų vokalinio kolektyvo vardą iškovojęs pasaulinėse chorų žaidynėse (jose dalyvavo net 300 stipriausių viso pasaulio ansamblių!).
Voices Unlimited – tai nuostabūs aštuonių vyrų balsai, atskleidžiantys vokalo be pritarimo (a cappella) grožį ir galimybes. Ansamblio pasirodymuose puikiai dera profesionalus įvairiausių kompozicijų atlikimas, gera humoro dozė, šou elementai, choreografija ir net aksesuarai, tad kas beskambėtų – viduramžio madrigalas ar M. Jacksono dainos, tai bus nauja bei originalu. Kaip tvirtina dienraštis Salzburger Nachrichten: „Kai jaunieji dainininkai ispanišką liaudies dainą atlieka su nuotaikingais choreografiniais elementais ir įsikandę rožes, publika tiesiog pašėlsta“.
Taigi, įsitikinkite ir Jūs, jog kolektyvo nariai nebijo laužyti standartų bei su kaupu pateisina savo pavadinimą – Voices Unlimited (beribiai balsai).
TRUKMĖ: 1 val. 30 min.

BILIETAI: 30 Lt
Senjorams, neįgaliesiems, moksleiviams ir studentams (su pažymėjimu) – 20 Lt

RUGPJŪČIO MĖN.
RUGPJŪČIO 7 D. SEKMADIENĮ, 17 VAL. 
NEDA MALŪNAVIČIŪTĖ IR OLEGAS DITKOVSKIS

Neda Malūnavičiūtė (vokalas, fleita)
Olegas Ditkovskis (vokalas, gitara)

Nedos Malūnavičiūtės ir Olego Ditkovskio muzikavimas drauge – tai puiki dingstis   „ užmiršti rūpesčius, atitolti nuo kasdienybės ir pasinerti į iš atlikėjų širdžių plūstantį gėrį“ (Vakaro žinios). Intymi bardų dainų poetika, subtilus gitaros bei fleitos akompanimentas ir pažįstančių Gyvenimą, neeilinių ir nuostabių asmenybių balsai kviečia pasirengti stipriam išgyvenimui, o gal net... atsivėrimams.
Programoje: autorinės dainos ir baladės

TRUKMĖ: 1 val. 30 min.

BILIETAI: 30 Lt
Senjorams, neįgaliesiems, moksleiviams ir studentams (su pažymėjimu) – 20 Lt


RUGPJŪČIO 21 D. SEKMADIENĮ, 17 VAL. 
MISIJA - AKORDEONAS
MARTYNAS LEVICKIS (akordeonas)

Neeilinius įspūdžius savo pasirodymais paliekantis jaunasis akordeono virtuozas Martynas Levickis, rodos, gimęs šiuo instrumentu groti. Tačiau daugiau nei trisdešimties respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatas, pirmą kartą Lietuvos istorijoje pasaulinio akordeonistų konkurso „Coupe Mondiale 2010“ nugalėtojas bei TV projekto „Lietuvos talentai” žvaigždė, pelnytų titulų ir laurų nesureikšmina, teigdamas, jog jo misija tik prasidėjo. Kokia ji? Atsakymas paprastas – pakeisti akordeono įvaizdį, įrodyti, jog jis tinkamas „ne tik laidoje Duokim garo ar vestuvėse”… Atrodo, atlikėjui tai puikiai sekasi: temperamentas, muzikalumas, neįtikėtinas virtuoziškumas ir sceninė įtaiga išplėšia griausmingus „bravo“ bet kurioje salėje, kur jam tik tenka koncertuoti.
Programoje J. S. Bach, D. Scarlatti, A. Nordheim, A. Piazzolla, G. Hermosa   ir kt.
TRUKMĖ: 1 val. 30 min.

BILIETAI: 20 Lt
Senjorams, neįgaliesiems, moksleiviams ir studentams (su pažymėjimu) – 15 Lt

RUGPJŪČIO 28 D. SEKMADIENĮ, 17 VAL. 

FESTIVALIO UŽDARYMO KONCERTAS
MAESRTO VIRGILIJUS NOREIKA IR JO MOKINIAI

Prof. VIRGILIJUS NOREIKA (tenoras)
KAROLINA GLINSKAITĖ (sopranas, III kurso bakalaurė)
KASPARAS DAMULIS (tenoras, III kurso bakalauras)
Koncertmeisterė LINA GIEDRAITYTĖ

Ar verta vardyti Maestro Virgilijaus Noreikos sukurtus vaidmenis teatre, minėti scenas, kuriose ryškiausiai švietė jo žvaigždė? Užtenka pasakyti, kad jis - vienas garsiausių Lietuvos operos dainininkų. Gal net pats garsiausias.
Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas (2010 m.) profesorius Virgilijus Noreika jau penkis dešimtmečius užima pirmaujančią poziciją lietuvių operinėje muzikoje kaip unikalaus, nepaprasto grožio tembro tenoras. Pasižymi artistiniu temperamentu, raiškia prasminga vaidyba, giliu muzikos pajautimu.
Yra dainavęs 238 spektaklius 49-iose pasaulio teatrų scenose, sukūrė per 50 vaidmenų operose, surengė per 700 solinių koncertų. Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas, Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos profesorius. Buvę mokiniai dainavo arba tebedainuoja daugelio Europos teatrų scenose. Kviečiamas į tarptautinių ir nacionalinių konkursų žiuri. Yra pelnęs ne tik Lietuvos, bet ir JAV, Švedijos, Estijos valstybinių apdovanojimų. 2007 m. apdovanotas Nacionaline Kultūros pažangos premija, o 2010 m. suteikta Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premija.
Šį kartą su Maestro vienoje scenoje jo mokiniai - Karolina Glinskaitė ir Kasparas Damulis.
TRUKMĖ: 1 val. 30 min.
BILIETAI: 30 Lt
Senjorams, neįgaliesiems, moksleiviams ir studentams (su pažymėjimu) – 20 Lt

Atvykti į festivalį iš Panevėžio galite autobusu, kuris Jūsų lauks Nepriklausomybės a. (prie Muzikinio teatro) kiekvieną koncerto dieną. Autobusas išvyksta iš Panevėžio 1 val. prieš koncertą, iš Bistrampolio - po koncerto. Bilieto kaina - 8 Lt (į abi puses).

Apie Bistrampolio dvarą >>