Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Trenerė Laura Stalinkevičiūtė: tikslas svarbiau už bet kokias pramogas

2019-07-30
Paskelbk savo straipsnį

Tobulos kūno linijos, pokyčių nuotraukos, motyvacinės mintys ir įvairūs sporto patarimai – tokiu turiniu su beveik 40 tūkstančių sekėjų socialinėje erdvėje dalinasi Europos bikini čempionė, IFBB fitneso atletė, trenerė Laura Stalinkevičiūtė. Mergina sako, jog sveika gyvensena į jos gyvenimą atėjo visai netikėtai, o pamačius pirmuosius sporto ir teisingos mitybos rezultatus suprato, kad sustoti neketina.

Svarbiausia rezultatams – laikas ir pastangos

Merginos nuotraukos socialiniuose tinkluose renka tūkstančius mygtuko „patinka“ paspaudimų, o komentarų skiltys pilnos pagyrų Lauros išvaizdai bei padėkų už motyvaciją. Siekiančioms išvaizdos pokyčių trenerė pataria vieną – nenorėti visko čia ir dabar. „Susikurti dailų kūną reikalauja daug laiko ir dar daugiau pastangų, todėl patariu iš karto nusiteikti, jog padirbėti reikės, tačiau tada ir darbo vaisiai bus saldesni,“ – tikina Laura.

Merginos apdovanojimų lentynas puošia ne vienas fitneso varžybų trofėjus, todėl sportininkė tikrai žino, kiek pastangų ir valios lipimui ant scenos reikalauja kūno paruošimas. Kalbant apie mitybą, Laura sako, jog dėka savo darboholizmo tiek varžybiniu, tiek ne varžybiniu laikotarpiu maitinasi labai panašiai: „Žinoma, artėjant varžyboms tenka pamiršti apie bet kokius „cheat-meal“, iš mitybos išimami ir nekalti padažai, proteinai, sumažėja angliavandenių kiekis“.

Mergina tikina, jog dėl maisto ribojimo pasiruošimo varžyboms metu su dideliais psichologiniais sunkumais nesusiduria. „Žinoma, būna ir tokių akimirkų, kada, atrodo, galėčiau pasiduoti ir sušveisti porą mėsainių, šalia pasidėjusi ledų kibirą ir įsijungusi mėgstamą serialą, tačiau man visada tikslas ir galutinis rezultatas buvo daug svarbiau už bet kokius skanumynus ir pramogas,“ – pasakoja Laura.

Maistas – dažniausiai namuose

Trenerė Laura Stalinkevičiūtė paprastomis dienomis prasmės eiti į kavines nemato, mergina sako, jog jai daug paprasčiau maistą pasiruošti pačiai namuose taip, kaip mėgsta. Mėgstamiausias jos patiekalas – pusryčių blynai iš avižų. Dėl jų, anot sportininkės, ryte iš lovos pakilti labai lengva.

Mergina laikosi sporto ir mitybos rėžimo, tačiau neslėpia, jog kartą į savaitę leidžia sau pasilepinti dideliu „cheat-meal“. „Pica arba kažkas su daug daug sūrio, taip pat neseniai atrasti ir pamėgti „Ben&Jerry’s” ledai. Net dabar seilės kaupiasi,“ – juokiasi Laura.

Mėgstamiausios kavinės – picerijos

Nors kavinėse sportininkė ir nėra dažnas lankytojas, mergina sako, jog ir jose galima pavalgyti sveikiau: „Žinau, jog daugumoje kavinių yra galimybė paprašyti, jog aliejaus dėtų mažiau ar visai nedėtų arba padažą atneštų šalia, kad jo kiekį būtų galima būtų pasireguliuoti pačiam. Valgyti sveikiau įmanoma ir kavinėse, reikia tik kalbėtis“.

Pati Laura Stalinkevičiūtė kavinėse dažniausiai valgo „cheat-day“ metu, o tada, kaip pati mergina sako, laikykitės. Mėgstamiausias trenerės patiekalas – pica, todėl Itališko maisto restoranai jai yra numeris vienas. Paragauti skaniausios picos Vilniuje sportininkė kviečia į „Užupio piceriją“.