Užupio picerija

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Italų
Įstaigos tipas: Picerijos
Patiekalų tipas Makaronai | Pasta, Pica
4.3
Mus rasite
Paupio g. 3, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 08:00 - 23:00
Antradienis 08:00 - 23:00
Trečiadienis 08:00 - 23:00
Ketvirtadienis 08:00 - 23:00
Penktadienis 09:00 - 00:00
Šeštadienis 09:00 - 23:00
Sekmadienis 09:00 - 00:00

Atsiliepimai apie Užupio picerija

 • Linas Gasiliauskas 3.3
  0
  Nesu interjero specialistas, tad sunku vertinti, tačiau nieko ypatingo čia nerasite. Aptarnavimas nustebino dar rezervuojant staliuką, užtruko bent 7 min pokalbis, tada teko išklausyti priekaištų, grasinimų, kad galėsiu būti pusantros valandos (įdomu, kas butų, jei nespėčiau), tačiau galiausiai prirašymas įvyko. Vakaro metu aptarnavimas buvo puikus. Maistas taip pat. Ar rekomenduoju? Taip, jei pavyks užsirezervuoti.

 • Marija Šauliūnaitė 3.7
  +1
  Tai viena jaukiausių vietų mieste, su skaniausiu tiramisu desertu. Žmonės stovi eilėse dėl vietos, tačiau jų politika pradeda sietis su gamykla, staliukus rezervuoti gali tik diena prieš tai, skambinant ant tavęs pyksta personalas, kad tu nesusiprotėjai, jog vietų negausi. O dar tai, kad negali pabūti ilgiau nei pusantros valandos, nu kas per velnias?! bevalgant mačiau ne vieną nusivylusi pastovų klientą, kuris naujos tvarkos nesupranta. Verslas verslui nelygu, niekam nėra smagu jausti kaip iš tavęs pelnosi. Tikiuosi, kad spręsite klausimą tiek su rezervacijomis, nes jis tik opėja.

 • Akvilė Aleksejūnaitė 5.0
  0
  Pačios skaniausios picos Lietuvoje!

 • Deimantė Nomeikaitė 4.7
  0
  Maistas patiko, prie sriubos buvo prideta Italiska duona! Pica vertinu 7 balais is 10

 • Miglė Go 4.3
  +1
  Interjeras labai paprastas, viskas ganėtinai suspausta. Aptarnavimas puikus, o maistas dar puikesnis!! ? Kaip jau kažkas ir minėjo labai sudėtinga su rezervacija ? Dažnai sunku prisiskambinti.

 • Marija Šauliūnaitė 4.3
  +1
  Neneigsiu, kad ši vieta viena geriausių Vilniuje. Maistas puikus, aptarnavimas taip pat (kai jau patenki į piceriją), kainos vertinant porcijas irgi padorios, interjeras niekuo neypatingas, tačiau akies nerėžia. Bėda viena, kad rezervuotis būtina, o nėra galimybės internetu peržiūrėti laisvų laikų, pateikti rezervacijos. Skambinau skirtingu laiku ir staliuką gavau tik iš  4 bandymo. Labai labai vargina ir neturint galimybės rinktis laisvų laikų lieki nusivylęs.

 • Roberta Vaičiūnienė 4.0
  +1
  Pica kiek perkepus, tiramisu-nuostabus! Mazoka vietos.

 • UnWar UW 5.0
  0
  Palermo

Pasiūlyk restoraną