Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

TOP 5 Youtube paskyros, kurias būtina žinoti visiems vegetarams

2018-05-25
Paskelbk savo straipsnį

Televizijos era praėjo, dabar vis daugiau žmonių vakarus leidžia žiūrėdami youtube video, nei priešais televizoriaus ekraną. Internete galima rasti visko: naujausius įvykius, madas, video apie keliones, sportą maistą ir t.t. Kadangi vegetarizmas ir jo atšaka - veganizmas plačiai paplitę pasaulyje daugėja video blogerių, kurie dalijasi savo žiniomis, pastebėjimais ir apžvalgomis. Štai keletas tų, po kuriuos tikrai verta pasižvalgyti ir pradėti sekti.

Kymela

Jei jums bent kartą kilo minčių pasidomėti ar įmanoma pigiai prasimaitinti vegetariška mityba, ar tikrai atsisakius mėsos krenta svoris arba ką valgo tie, kurie nori užsiauginti raumenis ir t.t... Šis kanalas kaip tik jums. Vaizdo įrašai paaiškina, kas nutinka kūnui, kai mėnesį nevalgome mėsos, kodėl kartais pučia ar skaudą pilvą. Daug kalbama ir apie sportą, pratimus, taigi ypač patiks vegetarams, kurie neaplenkia sporto salės. Netgi ir tiems, kurie valgo mėsa, bet kuriems atsibodo vištienos krūtinėlė ir baltymų norisi gauti iš kažkur kitur.

Fully Raw Christina

Šios žaliavalgės video labai malonu žiūrėti, patiekalai traukia akį savo spalvomis, o jauna moteris, savo charizma. Daugiau nei dešimtmetį propaguojanti žaliavalgišką gyvenimo būdą Kristina dalijasi savo patirtimi, patiekalais, patarimais. Kartais galima sulaukti ir interviu bei pokalbių su kitais žaliavalgiais. Šis youtube kanalas ne tik malonus akiai, bet ir labai informatyvus.

Edgy Veg

Bent kartą vegetaras yra patyręs jausmą, kai sėdint su kompanija žmonių, kurie valgo vištienos sparnelius, norisi ramiai praleisti laiką, nesulaukiant klausimų, kodėl tavo lėkštėje brokoliai. Tokiu atveju jums pagelbės Edgy Veg kanalas. Jame rasite patarimų ir receptų kaip pagaminti vegetariškus nevegetariškų patiekalų variantus. Reikia pripažinti, kad užėjus į kanalą, tikrai neatrodo, jog mergina yra vegetarė, tačiau peržiūrėjus video, pasidaro daug aiškiau. Pasinaudokite jos patarimais ir kitą kartą draugų kompanija net nesupras, kad jūsų maistas vegetariškas. O tie, kurie supras, paragavę norės ir patys pasigaminti.

Pick up limes

Šis kanalas turi viską: receptus, dienos ar net savaitės meniu planus, patarimus pradedantiesiems veganams. Tačiau moteris paliečia ir kitas temas, tokias kaip sunkumai keltis ryte,  mokėjimą susidoroti su kasdieniu stresu ir t.t.Tinklaraštininkė savo video stengiasi padėti žmonės pagerinti gyvenimo kokybę, o ne tik paįvairinti turinį lėkštėje.

Indian vegetarian recipes

Indija gali pasigirti plačiu vegetariškų patiekalų pasirinkimu. Tarp vegetarų net yra sakoma, kad tai šalis, kur vegetarų skrandžiai džiaugiasi. Tiek restoranuose, tiek gatvėje galima įsigyti pigaus ir skanaus vegetariško maisto. Tačiau jei neplanuojate greitu metu keliauti į tą pasaulio pusę, bent pasižvalgykite po šią paskyrą. Kanalas skirta tiems, kuriems norisi kažko skanaus, vegetariško ir egzotiško.

***

Nors visos šios paskyros ypač rekomenduojamos vegetarams ir veganams, jose pasižvalgyti gali visi. Įžymios ir pamėgtos tinklaraštininkės savo video paįvairina ne tik skaniais receptais, bet ir patarimais apie sportą, gyvenimo būdą. Nesvarbu esate vegetaras, veganas, žaliavalgis ar valgote viską, šios penkios puikios moterys dalijasi vaizdo įrašais, kurie ne tik informatyvūs, bet linksmi ir įdomūs.

Radvilė Mikalčiūtė @Meniu.lt