Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Šviežia kava“ sostinėje atidarė naują kavinę - parduotuvę

2010-12-29
Paskelbk savo straipsnį
SEB banko darbuotojai ir lankytojai galės mėgautis profesionalaus espreso baro kava kiekvieną darbo dieną nuo 7:30 valandos ryto.   Šis projektas išskirtinis tuo, kad „Šviežia kava“ patarnaus ne tik apsilankiusius kavinėje, bet ir organizuos kavos pertraukėles banko posėdžių kambariuose.  

SEB banko   pasirinkimą savo darbuotojams kasdien pateikti ypatingą kavą verslininkas Vytautas Kratulis vertina kaip pozityvų ženklą Lietuvos kavos vartojimo kultūroje:  
„Šiandien populiarus automatinis kavos aparatas biure gal ir tinkamas patogiam vartojimui, tačiau tai nėra nei kokybiškas, nei ekonomiškas, nei ekologiškai brandus sprendimas.   Jis garantuoja papildomas įrangos priežiūros išlaidas, bet ne puikų kavos skonį.   Aplinką, kurioje gyvename, kuriame patys.   SEB bankas pasielgė išmintingai, atkreipdami dėmesį į kavos kokybę. Kai kvepia kava jaučiamės priimti svetingai. Gera kava skatina kūrybiškumą, pasitikėjimą savimi, sklandesnes derybas. Ši nauja kavos vieta sukurs ypatingą darbo atmosferą banke.“ Įvairių rūšių šviežiai skrudintos kavos banko darbuotojai galės įsigyti ir į namus.    

Kontaktinis asmuo:
Irma Kratulienė
Marketingo vadovė
UAB „Šviežia kava“
Mob.   +370 659 59465
El. paštas   irma@svieziakava.lt