Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Šviežia kava – naujojo prekybos ir pramogų centro OZAS lankytojams (Vilnius)

2009-08-26
Paskelbk savo straipsnį

Plačiausią ypatingos kavos asortimentą Baltijos šalyse siūlančios „Šviežios kavos“ parduotuvėje daugiau kaip 40 kavos rūšių, tarp jų – ekologiškų ūkių, retos rūšys, espresso mišiniai bei „Cup of Excellence“ konkurso kava.

„Prekybos centras „Ozas“ - tai vieta siūlanti nemažai puikių tarptautinių prekinių ženklų, ir visi, kurie čia ieškos kokybės, galės įsigyti puikios ir šviežios mūsų kavos. Norime, kad  į naują mūsų parduotuvę-kavinę galėtų užsukti ir tie kavos mylėtojai, kuriems patogiau atvykti į prekybos centrą „Ozas“, nei  į mūsų prekybos taškus miesto centre,“ - sakė UAB „Šviežia kava“ direktorius Vytautas Kratulis.

„Šviežios kavos“ baras lankytojams siūlo mėgstamus kavos gėrimus , šokoladą, pyragus, ledus ir puikią arbatą. Kavinė įrengta   knygyno „Vaga“ teritorijoje.

Kaip teigia „Šviežios kavos“ vadovas, bendras projektas su knygynais „Vaga“ jau pasiteisino. „Turime viekiančias parduotuves- kavines Vilniuje ir Klaipėdoje. „Šviežios kavos“ pirkėjai ateina ieškodami turinio kavoje, o knygynas šalia - jiems puiki proga ir dvasiniam praturtėjimui. Juk puiku, kai žmogus atėjęs pirkti knygą gali išgerti puodelį kavos, o  gerdamas puikią kavą – pavartyti pasirinktą knygą.“

Pirmosiomis parduotuvės-kavinės atidarymo savaitėmis apsilankiusių „Šviežios kavos“ pirkėjų laukia dovanos.