Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Šventės Trakuose, po kurių visi aikčios

2016-11-08
Paskelbk savo straipsnį

Mūsų užduotis – paversti jūsų šventę nepamirštama. Ruošiame kulinarinius šedevrus ne tik furšetams ir banketams, tačiau ir kitoms šventėms – vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams. Nesvarbu, ar planuojate asmeninę šventę ar verslo renginį – maitinimo dalį palikite mums!

Nors ir atrodo neįtikėtina, tačiau svečiai šventes neretai prisimena pagal jose ragautą maistą. Juk nesinori, kad kruopščiai savaites ar mėnesius planuota šventė apkarstų vien dėl prasto maisto. Todėl mes savo klientams užtikriname aukščiausios kokybės kulinarinius šedevrus, kurie nepaliks abejingų. Taip pat užtikriname puikaus aptarnavimo paslaugas, kurias suteiks ilgametę patirtį turintys šios srities profesionalai.

Savo klientams galime pasiūlyti itin platų, profesionalių virtuvės šefų kurtą meniu, iš kurio patiekalus savo šventei išsirinks net išrankiausias maisto mėgėjas. Valgiaraštį ruošiame atsižvelgiant į klientų pageidavimus, kadangi mums svarbiausia – puiki šventės svečių nuotaika ir komplimentai maistui.

Norite, kad svečiai dar ilgą laiką po šventės aikčiotų dėka geriausių prisiminimų? Susisiekite su mumis ir patikėkite savo šventės sėkmę mums! Pasirūpinsime ne tik užkandžiais, pagrindiniais patiekalais ar desertais, bet taip pat ir gėrimais – jums neteks rūpintis niekuo!

Pobūvių salės nuoma Trakuose

Planuojate įspūdingą renginį originalioje ir kiek neįprastoje aplinkoje? Restoranas „Argo“ jums gali padėti. Padėsime suorganizuoti jūsų asmeninį ar verslo renginį mūsų kaukazietiškame restorane ant ežero kranto Trakuose.
•    Mūsų restoranas talpina iki 40 žmonių;
•    Paruošime bet kokios šalies virtuvės patiekalus, nors mūsų prioritetas – kaukazietiški patiekalai;
•    Galime suorganizuoti išvažiuojamuosius pietus (maistą pristatyti į jūsų pasirinktą vietą);
•    Yra galimybė svečius, liekančius nakvynei apgyvendinti ištaiginguose apartamentuose;
•    Visa reikalinga infrastruktūra šventėms – scena, muzikos aparatūra ir t.t.
•    Galime pasiūlyti egzotiškų patiekalų, kurių kitur neparagausite;
•    Padedame dekoruoti patalpas jūsų šventei;
•    Sutinkame ir išlydime visus svečius, kaip geriausius draugus – tai kaukazietiško svetingumo oazė Trakuose.


Mūsų restoranas „Argo“ jau laukia jūsų savo šventėje.
Dėl restorano ir apartamentų rezervavimo renginiui, teiraukitės telefonu +370 6453 5808 arba el. paštu info@argo-trakai.lt.