Švenčių šėlsmas „Aure...“ interjero salonuose

Švenčių šėlsmas „Aure...“ interjero salonuose

Gegužės 28 – birželio 5 dienomis „Aure...“ interjero salonai pristatys 2008 m. pavasario/vasaros dekoro elementų kolekciją „Iškilmingas baltumas“. Čia rinksis žmonės, kurių kiekviena diena, ko gero, yra šventė, kadangi jie mums paprastai sukuria šventę. Galima sakyti paprastai, tiesiog atiduodami dalelę savęs, jie atiduoda žmonėms šventę.

Paprastai slenkančios dienos kartais būna kupinos rutinos, paprastai ateinančios ir praeinančios šventės, kaip ir dienos taip pat virsta rutina. Sutikime, kad šiais visuotinio susvetimėjimo laikais, kuomet gyvendami greta, nežinome kaimyno vardo ar pavardės, mūsų aplinka vis labiau globalėja, o mes prarandame savastį.

Šeimos šventės turi būti, kaip burė pasaulio jūroje. Turime didžiuotis lietuviškų švenčių autentiškumu bei nepamiršti įsileidžiant kitas, mūsuose spėjusias pritapti tradicijas.
Šventės gali būti didelės ir mažos, prabangios ir kuklios, lietuviškos ir europietiškos, tačiau visuomet išliks natūralus, žmogiškas poreikis bendrauti. Mokėjimas džiaugtis mus supančia aplinka – viena iš laimingo gyvenimo prielaidų.

Siekiame, kad mūsų tradicinės šventės, kurios mus lydi nuo pat gimimo – Krikštas, Pirmoji Komunija, Santuoka – būtų tinkamai paminėtos, sukviestų šeimą, kitus artimus bendravimui.
Tuo pačiu siekiame, kad visi renginiai būtų ne tik vartotojiško poreikio išraiška, tačiau estetinio peno šaltinis. „Aure...“ jau keletą metų yra įpratusi palydėti žmones į šventę.

„Aure...“ interjero salonai kviečia apsilankyti 2008 m. pavasario/vasaros dekoro elementų kolekcijos „Iškilmingas baltumas“ pristatymuose .

Prezentacijų metu bus pristatyta:

„Orchid esp“ – vestuvių stalo dekoravimas. Pristato Vilma Rossi, „Aure...“ interjero salonų dekoruotoja. „Chic“ – pirmosios komunijos stalo dekoravimas. Pristato Vaida Daugirdienė, „Aure...“ floristė-meistrė. „Surpass“ – elegantiški patiekalai šventiniam stalui. Pristato Aldona Gečienė, virtuvės guru.

Prezentacijos vyks įvairiuose Lietuvos miestuose, „Aure...“ interjero salonuose, pagal toliau numatytą grafiką:

2008 m. gegužės 28 d., 18 val. adr.: Vilniaus g. 5, Alytus.
2008 m. birželio 2 d., 18 val. adr.: Tilžės g. 225, PC „Tilžė“, Šiauliai.
2008 m. birželio 4 d., 18 val. adr.: Baršausko g. 66A, PC „Molas“, Kaunas.
2008 m. birželio 5 d., 20 val. adr.: Lukšio g. 32, „Domus Galerija“, Vilnius.

Telefonas pasiteiravimui: 8 614 89371.

Daugiau apie „Aure...“ interjero salonus >>

„Aure...“ interjero salonų ir Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną