Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Sužavėti „Travel Channel“ grįžta į Lietuvą

2011-05-12
Paskelbk savo straipsnį

Prieš du metus sėkmingai sukūrę filmą apie Lietuvą, kurį transliuos dar porą metų, visame pasaulyje žinomas kelionių TV kanalas „Travel Channel“ pirmadienį atvyko čia kurti dar vieno filmo apie mūsų šalį.

„Didžiulę auditoriją visame pasaulyje turinčio TV kanalo dėmesys mūsų šaliai – puikiausia reklama, padidinsianti Lietuvos žinomumą ir patrauklumą daugelyje kraštų. Džiaugiamės, kad tikrai galinti pasirinkti, kur keliauti, ši kūrėjų komanda dar kartą atvyko čia ir garsins mūsų šalį dar penkerius metus,“ – teigė Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (VTD) direktorė dr. Raimonda Balnienė.

Kelionių kanalo „Travel Channel“ kūrybinė grupė jau vakar pradėjo filmavimo darbus, kurie tęsis iki gegužės 17 dienos. Valandos trukmės filme „Third class traveler“ kūrėjai siekia atskleisti mūsų tautos veidą, susipažinti artimiau su kuo daugiau žmonių, su jais bendrauti ir per žmones pažinti mūsų kraštą.


„Travel Channel“, antrą kartą atvykę į Lietuvą, keičia filmo koncepciją. Pagrindinė televizijos produkto apie mūsų šalį mintis: nereikalingos didelės sumos, kad galėtum turiningai keliauti, sutikti puikius žmones ir praleisti įdomiai laiką bei pailsėti. Jau apžiūrinėjantis Vilnių vienas garsiausių „Travel Channel“ vedėjų Julian Hanton, turintis gerbėjų būrį ir čia, tikino apsistosiąs pas lietuvius, gyvens su jais, pramogaus ir stengsis pajausti mūsų kasdienybę, papročius, kultūrą ir mąstyseną.

Drauge su Lietuvoje veikiančiais bei Londone įsikūrusiu Turizmo informacijos centrais, VTD bei Vilniaus savivaldybe britų žurnalistas suderino kelionių ir filmavimo planą, kuriame numatyta išbandyti purvo vonių poveikį Druskininkuose, alaus stiprumą Biržuose, žuvienės skonį bei jūrininko kasdienybę Klaipėdoje bei pasivėžinimą riedžiu su sostinės meru Artūru Zuoku. Kelionių kanalo veidas taip pat panoro išvysti Kryžių kalną, kuršių kapines Nidoje, pagyventi kaimo sodyboje Anykščių rajone bei susipažinti su sovietiniu palikimu Grūto parke.

Filmas „Third class traveler“ apie Lietuvą bus transliuojamas penkerius metus 117 šalių Europoje, Afrikoje ir Vidurio Rytuose, įgarsintas 14 kalbų. Žinia apie mūsų šalį pasieks 75 milijonų „Travel Channel“ auditoriją.

Nuotrauka: Ieva Malaiškaitė
Šaltinis: www.balsas.lt

2011 05 12