Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Sostinėje duris atvėrė nauja specializuota vynų parduotuvė „In Vino Veritas“ (Vilnius)

2010-11-30
Paskelbk savo straipsnį

2010 m. lapkričio 25 d. Vilniuje vyko oficialus gėrimų parduotuvės „In Vino Veritas“ atidarymas. „Esame jauni ir ambicingi!“ – taip prisistato parduotuvės sumanytojai, įmonės „Istvestas“ komandos nariai. Prieš metus Lietuvos vyno verslo padangėje įsižiebusi bendrovė pasiruošusi įgyvendinti didelius planus. Apie tai, kokios gaivios šalies gėrimų rinkos permainos pasirodys parduotuvės „In Vino Veritas“ lentynose, praėjusį ketvirtadienį svečiams pasakojo įmonės direktorius Eduardas Ints.

Įmonė „Istvestas“ yra tiesioginiai tarpininkai tarp gamintojo ir vartotojo. Gėrimų parduotuvė „In Vino Veritas“ yra šios kompanijos įspūdingos gėrimų paletės veidas. Čia sutiksite įvairiausių gėrimų net iš 15 šalių. Vienas svarbiausių parduotuvės akcentų – „Your Premium Selection“ vynai. Tai sėkmingai vystoma programa, Lietuvos rinkai pristatanti vynų sąrašą, į kurį patenka kruopščiai atrinkti geriausių gamintojų vynai iš žymiausių vyndarystės regionų. Visi šie vynai yra puikiai įvertinti nepriklausomų pasaulio ekspertų, yra gavę aukščiausius apdovanojimus prestižiniame „International Wine and Spirit“ konkurse, taip pat susilaukė itin palankių atsiliepimų vyno žurnaluose „Wine spectator“, „Decanter“ ir „Wine Enthusiast“. Vyno parduotuvė „In Vino Veritas“ yra vienintelė vieta Lietuvoje, kurioje rasite visus šiame sąraše esančius vynus. Apie tai, kokie vynai puikuojasi „Your Premium Selection“ programos sąraše, ir kuo jie išskirtiniai, sužinosite atidarymo metu.

Parduotuvės „In Vino Veritas“ lentynose išvysite prancūzų gamintojų kolekcinius vynus, kurių ir Prancūzijoje sunku užtikti. Tokių gėrimų kainos aukštos, pavyzdžiui 1999 metų Chateau le Pin iš Bordo regiono Pomerol apeliacijos butelys kainuoja 6459 litų. Tiems, kas vertina vyno kokybę ir išskirtinumą, tai nepasirodys daug. Bordo regiono vyno gerbėjai gali rinktis Bordeaux Grand Cru vyną iš visų penkių augaviečių – nuo penktosios iki pačios kilmingiausios pirmosios, pavyzdžiui - Chateau Latour 1er Cru Classe, 1994 ar Chateau Haut-Brion 1er Cru Classe, 2001.

Parduotuvė „In Vino Veritas“ neapsiriboja vien tik išskirtiniais ir kolekciniais vynais. Klientai gali mėgautis tikro šampano bei kruopščiai atrinktų stipriųjų gėrimų skoniais. Konjako gerbėjai džiaugsis išvydę prancūzų gamintojų „Le Paradis“ konjaką, kuris yra brandinamas ne mažiau 80 metų ąžuolo statinėse ir yra maišomas su konjako spiritu, statinėse praleidusiu net 2 šimtmečius! Armanjako žinovai susidomės „Saint Christeau“ namų kolekciniais gėrimais. Saint Christeau šeima jau iširo, todėl šių gamintojų armanjako butelių yra tik tiek, kiek jų likę parduotuvių lentynose. Štai parduotuvėje „In Vino Veritas“ puikuojasi 1955, 1956, 1957, 1958 ir vėlesnių metų derliaus kolekciniai „Saint Christeau“ armanjakai. Rusijos gėrimų mėgėjai parduotuvėje atkreips dėmesį į dvi vienas geriausių šios šalies degtinių – tai „Kauffman“ ir „Czarskaya vodka“. Šie išskirtiniai gamintojai seniausias tradicijas sujungia su naujausiais gamybos procesais, taip išgaudami nuostabaus tyrumo gėrimų skonį bei nepriekaištingą kokybę.

Parduotuvės šeimininkai siūlys ne tik užsukti įsigyti gėrimų - kiekvieną savaitę vyks išskirtinių vynų pristatymai. Čia įrengtas ypatingas degustacijų stalas, prie jo svečiai bus kviečiami šiltai pabendrauti prie vyno taurės. Beje, visi gėrimai parduotuvėje „In Vino Veritas“ kainuoja pigiau nei prekybos centruose.

Daugiau informacijos:

Eglė Simutytė
Tel.8 608 57299
El. p. egle@istvest.com