Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Šokbaryje neužilgo startuos Tango pamokos naujokams

2013-01-21
Paskelbk savo straipsnį


Tango pamokas naujokams ves vienas šokio entuziastų bendruomenės INDANCE trenerių – Nedas Grigaliūnas. Paradoksalu, bet nors pastaruoju metu startuoja keletas naujų Tango grupių, o Nedas labiau žinomas, kaip kubietiškos salsos mokytojas, naujos Tango grupės iniciatoriais tapo patys pradedantieji, norintys mokytis Tango paslapčių tik pas šį mokytoją.

„5 metus dirbau viename didžiausių Lietuvos laisvalaikio užimtumo centrų, tarp keliasdešimties šokių mokytojų. Tik sudalyvavusi keliose Nedo šokių pamokose supratau, ką reiškia tikrai geras mokytojas! Jis moko ne Tango žingsnelių, o visos šokio filosofijos, pajausti muziką, partnerį. Puikiai išmanydamas mokymo metodiką Nedas „priverčia“ tave atpažinti bei pritaikyti Tango kasdieninėje veikloje ir po poros savaičių jauti, kaip gatve eini pagal Tango muziką, o bet kurioje erdvesnėje vietoje apsikabini savo porą, kad sušokti nors kelis žingsnelius!“ – pasakoja viena iš buvusių Nedo Grigaliūno Tango grupės narių.


Nauja Tango grupė startuoja vasario mėnesį. Pamokų laikas – antradienis, ketvirtadienis 18.00-19.00 val. Dar yra kelios laisvos vietos, tad paskubėkite registruotis el.p redakcija@meniu.lt