Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Soho“ - maistas ir kūnui, ir sielai (Druskininkai)

2010-07-22
Paskelbk savo straipsnį

Savaitgalį Druskininkuose duris atvėrė naujas pramogų ir renginių centras po vienu stogu – restoranas, teatras ir klubas „Soho“.

„Tai erdvė, kurioje po vienu stogu galima rasti puikų maistą, įdomų ir turiningą laisvalaikį, kultūrinį gyvenimą ir pramogas. Siūlome ne tik paskanauti išskirtinio skonio patiekalų, bet ir aplankyti aukšto meninio lygio pasirodymus, modernius spektaklius, muzikos projektus, visų laikų geriausią muziką grojančią diskoteką“, - sako „Soho“ vadovas Donatas Bubnelis.

Pasak centro įkūrėjų, Druskininkuose trūko erdvės, kur po vienu stogu žmonės galėtų gauti maisto ir kūnui, ir sielai.

Ketvirtadienį, atidarymo vakarą, čia koncertavo atlikėjas Donatas Montvydas, programą surengė teatras „Kaukių akademija“. Penktadienio vakarą klausytojus savo dainomis džiugino Alina Orlova, o šeštadienį pasirodė Ieva Prudnikovaitė, Jeronimas Milius ir grupė „4Tango“.

Nuo pat pirmų renginių „Soho“ sulaukė didelio ne tik vietinių gyventojų, bet ir miesto svečių susidomėjimo – žiūrovų 250 sėdimų vietų turinčioje, retro stiliaus salėje netrūko.

„Tikimės, kad „Soho“ taps traukos centru ne tik druskininkiečiams, bet ir poilsiaujantiems miesto svečiams bei visiems norintiems gerai praleisti laiką“, - sako D. Bubnelis. Nuo ketvirtadienio iki sekmadienio veiksiančiame klube bus galima pamatyti vis naujus pasirodymus, o visą savaitę restorane pasivaišinti kinų, europos ir dzūkų virtuvės patiekalais.

Pasak D. Bubnelio, „Soho“ ne tik vieta skaniai pavalgyti, bet ir skirti laiko bendravimui, surasti bendraminčių ir būti bendruomene: „Mūsų propaguojamas laisvalaikio leidimo būdas yra skirtas įvairaus amžiaus, tačiau gerą skonį turintiems druskininkiečiams ir miesto svečiams. Šią vietą neatsitiktinai pavadinome „Soho“, nes pasauliniai Soho rajonai – visą parą veikiančių pramogų centrai. Siekiame sukurti tokią aplinką, kad jaustumėtės tarsi esate viename šių rajonų: skanaujate Soho būdingų patiekalų, klausotės muzikos, stebite spektaklius ar gyvos muzikos pasirodymus“.

Daugiau apie „Soho“>>

„Soho“ informacija

2010 07 22