Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Sodyba „Medžiotojų sostinė“ – puiki vieta šventėms (Kėdainių r.)

2010-09-18
Paskelbk savo straipsnį

Sodyba „Medžiotojų sostinė“ įsikūrusi nuostabioje vietoje – Šušvės draustinyje, Kėdainių rajone. Šiame gamtos kampelyje Jūs ne tik ramiai pailsėsite, bet papramogausite, atšvęsite šeimos šventes, draugų susitikimus, įmonės jubiliejus, pravesite seminarus ir konferencijas.

Švęskite savo vestuves, gimtadienius, šeimos šventes, įmonių vakarėlius, organizuokite seminarus bei konferencijas sodyboje „Medžiotojų sostinė“. Pasirinkite jums tinkamą stalų ir sėdimų vietų išdėstymo variantą ir 156 kv. metrų jaukioje salėje vienu metu galės švęsti ar pranešimo klausyti iki 120 svečių.

Čia pat įrengtoje terasoje galite atitrūkti ir trumpam pabėgti nuo šventės šurmulio bei grožėtis nuostabiais gamtos vaizdais. Šiltuoju metų laiku čia galime įrengti gėrimų ar alaus barą. Vasaros sezono metu, lauke įrengtoje pavėsinėje galėsite ramiai pasišnekučiuoti.

Šventės svečiams ir konferencijų dalyviams pasiūlysime nakvynę net trijuose vienas šalia kito esančiuose, komfortiškai ir šiuolaikiškai įrengtuose pastatuose. Sekančios dienos „kančias“ palengvinsite pasikaitinę pirtyje, atsipalaidavę masažinėje vonioje arba išsimaudę baseine.
Sodyboje įrengta moderni kondicionavimo, vėdinimo sistema šventėse ir renginiuose leidžia jaustis komfortabiliai net karščiausią vasaros dieną. Seminarams siūloma visa tam reikalinga technika, todėl renginio organizavimas taps paprastesnis.

„Medžiotojų sostinė“ – Lietuvos kaimo turizmo asociacijos narys nuo 2005 m. Sodyba atnaujinta 2008 m.

Kodėl verta rinktis sodybą Kėdainių rajone “Medžiotojų sostinė”?

Visų pirma tai vieta, patogi privažiuoti iš visos Lietuvos. Kėdainiai yra šalies centre – jei važiuojate iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos – visiems pakeliui. Antra, sodyboje Jums bus pasiūlyta ne tik nakvynė ar maitinimas, bet ir pramogų organizavimas, renginio scenarijų pasiūlymai, jų pravedimas – taip Jūs sutaupysite laiko. Sodyba „Medžiotojų sostinė“ pasiūlys erdvią vandens zoną - kaitri pirtis, erdvus baseinas, sūkurinė vonia, mediniai gultai poilsiui, persirengimo kambariai – viskas Jums. Trūksta idėjų turiningam poilsiui? Sodyba Jums pasiūlys nuotaikingas programas Jūsų kolektyvui – varžytuves „Liaudiškai linksmai“, vaikų programėles „Popietė su Paršiuku Čiuku“, baidarių, plaustų nuomą plaukimui Šušvės upe ar Nevėžio upe, pikniką prie Šušvės upės (netoli įrengta tinklinio aikštelė). Mėgstate azartiškas pramogas? Siūlome išmėginti pramoginį tirą, šaudymą lankais, dažasvydį sodybos slėnyje! Siūlome išsinuomoti keturratį motociklą. Sodybos šeimininkai t aip pat rekomenduoja stalų dekoravimą vaisių statulomis, kompozicijomis, barmeno paslaugas kokteilių vakarams. Sodyboje yra daug erdvės rengti šventes ir didesnėms kompanijoms – lauke tilps iki 1000 dalyvių, viduje (pobūvių salėje) – iki 120 dalyvių.

Jei norite rezervuoti sodyba kitų metų vestuvėms – nedelskite, visi savaitgaliai kasmet yra užsakomi iki naujųjų metų.

Daugiau apie sodybą „Medžiotojų sostinė“ >>

„Medžiotojų sostinės“ ir Meniu.lt informacija