Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Skraidantys dangaus žibintai - nepakartojamas vakaro įspūdis!

2010-09-03
Paskelbk savo straipsnį
Skraidantys dangaus žibintai – tai nedidukai karšto oro balionai iš lengvo ryžių popieriaus, kurių apačioje dega ugnies deglas. Jie ne tik šviečia, bet ir kyla į dangų. Pastaruoju metu Lietuvoje dažnai šie dangaus žibintai painiojami su NSO :).    Naudojami panašiomis progomis kaip fejerverkai, tik šie nekelia triukšmo, trunka ilgiau ir nuteikia romantiškiau. Skraidinami pavieniui ar grupėmis jie padės įspūdingai nušviesti bet kokią jūsų šventę, ar tai būtų vestuvės, gimtadienis ar draugų vakarėlis.  

Dangaus žibintų paleidimas vidurnaktį, dalyvaujant visiems vakaro svečiams, tampa šaunia šventės kulminacija. Tiek ir žibintų uždegimas, tiek ir pasiruošimas visiems vienu metu paleisti žibintus, tiek ir pats paleidimas yra smagus svečių užėmimas, o svarbiausia - labai nekasdieniškas reginys, kuris įsimena ilgam. Specializuotoje Jonvabalio krautuvėlėje rasite įvairių formų, spalvų ir gamintojų dangaus žibintų. Taip pat ir vandens žibintų. Mūsų prekės tikrai kokybiškos ir mūsų  pačių bei mūsų krautuvėlės pirkėjų ne kartą išbandytos. Mes žinome, ką parduodame ir nešališkai patariame, bei konsultuojame visus besidominčius.  

Jonvabalio krautuvėlėje prekes galite prikti tiesiai per mūsų internetinių atsiskaitymų sistemą ir lygiai taip pat paprastai užsakyti jų telefonu 867335120 arba elektroniniu paštu: skraidantyszibintai@gmail.com

Prekes Vilniuje pagal adresą pristatome asmeniškai, o į kitus miestus siunčiame paštu, autobusu ir kurjeriais.   Sugalvokite norą ir paleiskite dangaus žibintą į dangų.  Pamatysit, jūsų noras būtinai išsipildys! Na, bent jau taip sako tie, kurie pas mus pirko.  

Daugiau informacijos: www.jonvabalis.com
El.p: skraidantyszibintai@gmail.com

Siunčiame į visus Lietuvos miestus!