Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Skonio akademijos paskaita apie juodąsias Indijos arbatas

2009-05-12
Paskelbk savo straipsnį

Gegužės 13d., 17:30 val. kviečiame į Skonio akademijos paskaitą apie Dardžilingo ir kitas juodąsias Indijos arbatas. Ši paskaita ypatinga tuo, kad ragausime pirmojo skynimo Daržilingą.

Dardžilingo arbata dažnai vadinama arbatų „šampanu“, o pirmojo skynimo Dardžilingas (First Flush Darjeeling) prilyginamas Beaujolais Nouveau vynui, kuriam pasirodžius švenčiama derliaus nuėmimo, jauno vyno šventė.

Arbatą iš Kinijos į Indijos šiaurėje esantį Dardžilingą 19 amžiuje atvežė anglai. Himalajų aukštikalnėse auginama pirmojo skynimo Dardžilingo arbata – tai patys pirmieji arbatkrūmių pumpurai, pavasarį pradėję skleistis arbatmedžiams bundant is žiemos sąstingio, kai saulė jau intensyviai kepina, bet oro temperatūra dažnai dar būna gan žema.

Apie Indijos arbatas paskaitą dėstys Giedrė Kvedaravičienė - arbatos specialistė.

Paskaitos kaina - 150 Lt vienam asmeniui.

Degustuosime juodasias Indijos arbatas.

Skonio akademija - įvairių su maistu ir gėrimais susijusių sričių specialistus vienijanti neformalaus mokymo įstaiga. Skonio akademijos paskaitų organizatorius – „Vyno klubas“.

Planuojamos kitos Skonio akademijos paskaitos:
05.20 – „Naujas požiūris į afrodiziakus“ L. Vaitulevičius;
05.21 – „Alyvuogių aliejus“ A. Žukaitė;
05.27 – „Kas įtakoja kavos skonį?“ V. Kratulis.

Dėl informacijos prašome kreiptis:
Jurgita Karinauskaitė
Skonio akademijos koordinatorė
Tel.: 8 699 90028
info@skonioakademija.lt