Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Skelbiama atranka į Mis Klaipėdos studentė 2010-ieji titulą (Klaipėda)

2010-10-27
Paskelbk savo straipsnį

VšĮ Muzikos perlai ir Klaipėdos auštosios mokyklos skelbia atranką į Mis Klaipėdos studentės 2010 titulą.

Šiame konkurse gali dalyvauti visos norinčios merginos, kurios studijuoja Klaipėdos aukštosiose mokyklose. Pirmoji atranka vyks jau lapkričio 11 d. 22 val. naktiniame klube “Roxy”, antroji - naktiniame klube “Marseille lounge bar” lapkričio 18 dieną nuo 22 val. Studentės, norinčios dalyvauti rinkimuose, turi užpildyti registracijos anketą, kurią gali rasti internetiniame puslapyje: www.muzikosperlai.lt ir atsiųsti adresu: raimonda@muzikosperlai.lt

Atrankinių turų metu pretendentės atliks 3 užduotis:
1.Trumpas prisistatymas.
2.Šokis su profesionalu.
3.Blic kadras.

Kas pateks į finalą nuspręs kompetetinga komisija, kurią sudarys 5 nariai. 1 finalistę išrinks publika, balsuodama viso vakaro metu. Komisija, vertindama merginas, turi atsižvelgti į tai, kad finale būtų bent jau po vieną kiekvienos aukštosios mokyklos atstovę. Dalyvėms talkins konkurso „Misteris Klaipėdos studentas 2010” finalistai.

Didysis finalas numatomas gruodžio 9 dieną, kuris vyks„Švyturio menų doke“ (Naujojo uosto g. 3) nuo 19 val. Finalistės bus ruošiamos choreografų, režisierių ir pateiks tikrą šou, bus daroma fotosesiją, jų prisistatymai bus filmuojami ir rodomi didžiuliame ekrane.

Be konkursančių pasirodymų, renginyje numatomas žymaus Lietuvos atlikėjo, šokėjų pasirodymai, bei praeitų metų „Misteris Klaipėdos studentas 2010” finalistų žymusis šokis.
 Finalo dalyvėms yra numatomos 5 užduotys:

Prisistatymas (iš anksto nufilmuota medžiaga, toje aukštojoje mokykloje, kurią atstovauja dalyvė), komisija kiekvienai dalyvei užduoda po vieną netikėtą klausimą;
Vakarinių suknelių kolekcijos pristatymas;
Talentų šou „Esu talentinga studentė“;

Vestuvinių suknelių kolekcijos pristatymas „Svajonių nuotaka“ (joms talkins Misteriai);
Studentiškas bikini.

Komisijoje numatomi kompetetingi profesionalai, kurie ir išrinks „Mis Klaipėdos studentę 2010“, taip pat tituluos Vice Mis, Mis eleganciją, Mis Foto, susirinkę žiūrovai išrinks Mis Publiką.
Mis Klaipėdos Studentė – tai ne tik graži, bet ir protinga, talentinga, šmaikšti, elegantiška, Klaipėdos aukštųjų mokyklų atstovė, galinti rodyti pavyzdį visoms  Klaipėdos akademinės bendruomenės studentėms.

Svarbu tai, kad ši mergina mokėtų ne tik atstovauti studentų interesus bet kuriame susibūrime, renginyje, oficialiame susitikime, bet ir galėtų apginti bet kurio Klaipėdos studento teises. „Mis Klaipėdos studentė 2010 - ieji” renginys, kurio  kokybė prilygsta ne eiliniam studentiškam klubiniam vakarėliui, bet rimtam, jaunatviškam kultūriniam renginiui.