Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Vilniaus restoranai pagamins patiekalus iš Jūsų atsineštų produktų!

2010-04-01
Paskelbk savo straipsnį

Atsižvelgę į sudėtingą ekonominę situaciją trys sostinės restoranai sugalvojo neįtikėtiną akciją - patiekalus pagaminti iš lankytojų atsineštų produktų. Idėjų nestokojantys „Athena“ ir „Intriga“ virtuvės šefai, pasitarę su savininkais, nusprendė praskaidrinti nuotaiką ir lankytojus pradžiuginti malonia staigmena.

„Patiekalus paruošime iš įprastų ir nebrangių produktų, pirktų prekybos centruose. Tiesa, pirmieji 10 savo kulinarinius sugebėjimus galės išbandyti virtuvėje kartu su virtuvės šefu ir stebėti viską „gyvai“. Priklausomai nuo atsineštų produktų galėsite užsisakyti mėgiamas salotas, karštą patiekalą ar sriubą,“ - entuziastingai pasakojo vieno iš trijų restoranų savininkas.

„Tokia idėja kilo siekiant nepasiduoti kankinančiam sunkmečiui ir bendromis jėgomis jį išgyventi. Norime, kad ir vilkas būtų sotus, ir avys sveikos“.

Spėjusiems patekti tarp pirmųjų 50-ties papildomai bus pasiūlytas restorano desertas. Tikimasi nemažo lankytojų antplūdžio, todėl perspėjama ateiti kuo anksčiau.

Akcija vyks nuo 12 iki 15 valandos.

Kol kas ši akcija yra bandomoji, tačiau ateityje galbūt ji taps gražia tradicija.

Restoranų ir Meniu.lt informacija