Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Mymicros.net- pagalbininkas keliaujantiems restoranų vadovams

2010-03-23
Paskelbk savo straipsnį

Mymicros.net- pagalbininkas keliaujantiems restoranų vadovams.

Jau senokai mūsų nebestebina verslo valdymo sistema restorane ar kavinėje, greičiau jau reta maitinimo įmonė jos neturi. Atitinkanti įmonės poreikius sistema – nepakeičiamas pagalbininkas klientų aptarnavimo, pardavimų, pirkimų, personalo darbo, planavimo  ir verslo analizės srityse.
Atsirvėrus galimybėms perkelti verslo procesus į internetinę erdvę, pasaulinis restoranų sistemų gamintojas MICROS jau šiandien savo klientams siūlo pajungti internetą verslo valdymui ir naudotis „iš bet kur ir bet kuriuo metu“ galimybėmis.

Mymicros.net- naujos kartos restoranų sistemų modelis, išplečiantis MICROS POS sistemos naudotojų galimybes, perkeldamas verslą į internetinę erdvę. Tai yra plataus turinio interneto portalas maitinimo įmonių verslui. Jis suteikia prieigą prie restorano pardavimo taškų, sandėlio duomenų, verslo analizės ir kitų įmonės veiklos sričių. Į šį portalą surenkami duomenys iš visų pardavimų taškų ir pateikiami realiuoju laiku, informaciją atnaujinant kas penkiolika minučių. Sistemos diegimas yra lengvas ir greitas, gali būti atliekamas nuotoliniu būdu, o įdiegus, duomenys pasiekiami interneto naršyklės pagalba. Sistemos naudojimas paprastas ir suprantamas, reikalaujantis tik minimalaus apmokymo. Duomenų kelias yra absoliučiai saugus– saugumą užtikrina moderniausios technologijos.

Ir pavieniams restoranams, ir jų tinklams.

Restoranų savininkai ir vadovai, naudodamiesi interneto naršykle, galės gauti naujausią informaciją apie įmonėje atliktas operacijas. Tinklų vadovai turi galimybę realiuoju laiku matyti situaciją visose įmonėse, įvertinti tendencijas ir nedelsiant reaguoti, atliekant reikalingus pakeitimus. Pavienių restoranų vadovai, ypač dažnai keliaujantys, iš bet kurio pasaulio taško gali detaliai stebėti, kas vyskta jų įmoneje, matyti ataskaitas iki čekio detalių, keisti kainas, meniu, kontroliuoti sandėlio atsargas.
Kainų, personalo darbo grafikų, meniu pakeitimai, ir produktų užsakymai gali būti lengvai atliekami tiek atskiram restoranui, tiek visam restoranų tinklui. Įmonės, įmonių tinklo ar regiono konsoliduotos ataskaitos pasiekiamos realiuoju laiku ir pageidaujama forma: lentelių, grafikų, diagramų. Galima viename lange, lentelėje ar grafike matyti vieno, kelių ar keliolikos restoranų ataskaitas, jas lyginti ir analizuoti.
Mymicros.net- verslo analizės instrumentas, galintis pateikti daugiau ir platesnės informacijos negu lokali POS sistema. Taigi Mymicros.net ne tik leidžia vadovui dirbti iš bet kurio pasaulio kampelio, bet ir suteikia galimybę išplėsti verslo analizės galimybes. Ataskaitos ir grafikai gali būti lengvai konvertuojami į įvairius formatus (Excel, PDF ir pan.). Vartotojas pats gali susikurti savo individualų langą portale ir įtraukti į jį tokia informaciją, kuri jam svarbiausia. Be reikalingų ataskaitų čia gali būti matomi naujienų puslapiai, orų prognozės, įvykių kalendoriai. Taigi, galima koreguoti meniu ir kainas pagal planuojamus renginius, jei restoranai turi daug atvirų erdvių, galima lyginti jų pardavimus pagal oro sąlygas ir pan.

Mymicros.net privalumai:

Realiuoju laiku pateikiamos ataskaitos, pvz., pardavimo, darbo jėgos, nuolaidų, klientų vizitų laiko ir pan. Galimybė atlikti meniu ir kainų pakeitimus. Galimybė stebėti atsargų būklę. Galimybė organizuoti administracinę veiklą, pvz. atlyginimus, darbo grafikus ir pan. Galimybė stebėti pardavimo apyvartą, rinkodaros veiklą bei darbuotojus. Mymicros.net portalas leidžia sukurti pageidaujamo dizaino tinklalapį, pateikiantį naujienas, orų prognozes bei kitą svarbią informaciją.

Lietuvoje MICROS sistemas diegia ir prižiūri įgaliota MICROS Fidelio atstovė- įmonė „Baltic Hotel and Restaurant Systems“ (www.bhrs.info).


BHRS informacija