Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Labdaringi pusryčiai: juos ruoš 8 šefai, vyks lietuvių meno aukcionas ir gyvi koncertai

2018-11-25
Paskelbk savo straipsnį

Gruodžio 2-ą dieną vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami susiburti į labdaringus pusryčius, kurių metu surinktos lėšos bus skirtos onkologinėmis ligomis sergančių vaikų patalpų remontui. Į bendradarbystės erdvę „AltSpace” (Lakūnų g. 24) vyksiančius pusryčius atvykusių žmonių lauks ne tik 8 žinomų virtuvės šefų ruošti patiekalai, bet ir galybė kitų pramogų, tarp kurių ir lietuvių menininkų paveikslų aukcionas, Tautvydas Paulius Augustinas iš „Baltojo Kiro”, Marija Villar de Rohde bei kitų atlikėjų gyvi pasirodymai.

„Idėja gimė spontaniškai, bet mano viduje brendo jau seniai. Visuomet norėjau padaryti „kažką gero nuo savęs“, o besilankydamas Santaros klinikose nusprendžiau, kad būtent jie yra tai, kam aš galiu atiduoti duoklę“, – komentavo „More Than Brunch“ įkūrėjas ir šefas D. Aleksiejevas.

Pusryčiuose 8 šefai ir net 9 barmenai

Prie kilnų tikslą turinčio projekto prisijungia ir žinomi šefai, kurie svečiams ruoš maistą. 30 eur geriems tikslams skyrę vėlyvųjų pusryčių lankytojai, galės lepintis net 8 virtuvės meistrų patiekalais. Juos ruoš Dalius Aleksiejevas, Justinas Kapkovičius („Esperanza Resort & SPA”), Adomas Jegnoras („Numan”), Gediminas Endriukaitis, Mantas Dobradziejus („Wingis”), Saulius Stapulionis („Cleaver East”, Dublinas), Edvinas Genys ir Martynas Maciulevičius („El Mercado”).

9 barmenai iš žinomų ne tik Lietuvos barų (Karolis Jakalevičius ir Ignas Zinkevičius „Alchemikas”, Kristijonas Juknevičius „Trinity” ir kiti), bet ir svečiai iš geriausių Londono vietų, – „Arteasean” (Gabrielė Sasnauskaitė), „American Bar at the Savoy Hotel” (Maxim Schulte), savanoriaus bare ir siūlys kokteilių meniu.

Kiekvienas prideda kažką nuo savęs

Pusryčiai apjungė ne tik šefus ir žinomus barmenus. Daugiau žinomų „HoReCa“ sektoriaus atstovų. Prie antrą kartą rengiamų pusryčių iniciatyvos prisijungė net 27 verslo vienetai ir nepelno siekiančios organizacijos, kurie prisideda ne tik lėšomis, bet ir produkcija. Taip pat iniciatyvą palaiko tinklaraštininkė Urtė Mikelevičiūtė.

„Tai – ne tik pusryčiai, tai – judėjimas, prie kurio jungiasi vis daugiau ir daugiau gastronomijos, muzikos ir kitų sričių žmonės. Kiekvienas prisijungęs prideda „kažką nuo savęs“. Kai kurie ruošia maistą, kiti derina ir pristato gėrimus, rūpinasi muzika, sklaida, nuotraukomis ar video medžiaga“, – pasakojo Dalius.

Gyvi koncertai, meno aukcionas ir ledo šou

Plokšteles suks ir gera muzika rūpinsis trys žinomi DJ: Modestas Švoba, Tomas Boo ir Ignas Vaicekauskas. O gyvais pasirodymais valgytojus džiugins Tautvydas Paulius Augustinas iš „Baltojo Kiro” bei Marija Villar de Rohde gyvi pasirodymai. “Ledo meistrai” surengs ledo skulptūrų šou.

Prieš metus savo parodoje paveikslus pristatęs investicijų valdytojas ir „2H.Art” įkūrėjas Benas Poderis subūręs meninkus surenks aukcioną. Jame žinomų lietuvių menininkų Algimanto Černiausko, Karolinos Jarmalytės, Julijos Jankelytės bei kitų darbai. Vėlyvųjų pusryčių metų bus galimybė įsigyti jų darbų, o surinktos lėšos bus paaukotos klinikoms.

Trumpa šilčiausių pusryčių šalčiausiu metu reziumė:

-         Per pirmuosius pusryčius buvo surinkta 5 900 Eur.
-         Savanoriškai pusryčius ruošia jungtinė žinomų restoranų vyr. šefų komanda
-         Kokteiliais ir kitomis atgaivomis rūpinsis pažįstami ir pamilti barų personažai.
-         Renginys muzikaliai apsirūpinęs tiek Dj, tiek dainininkais.
-         Pusryčių metu lietuvių menininkų paveikslų aukcionas.
-         Pusryčiai mokami – visos lėšos, surinktos renginio „More Than Brunch“ metu, atiteks VU Santaros klinikų vaikų onkologijos skyriaus palatų remonto darbams.
-         Visi, prisidedantys prie šio renginio organizavimo, įgyvendinimo ir kūrimo, daro tai neatlygintinai.
-         Renginys draugiškas šeimoms ir jų keturkojams draugams.
-         Pusryčių kaina vienam asmeniui – 30 Eur, bet norintys gali aukoti ir daugiau lėšų kilniems tikslams. Už šią sumą priklausys trys patiekalai, kokteilis ir karštas gėrimas.

Pusryčiai vyks gruodžio 2 d. kūrybinių industrijų namuose „AltSpace“, Lakūnų g. 24.