Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Klube „Dr.Who“ – V.Baumilos ir DJ Justin Beat singlo premjera

2011-08-17
Paskelbk savo straipsnį

Į Didžiąją Britaniją sparnus jau greitai vėl pakelsiantis Vaidas Baumila su klaipėdiečiais gerbėjais rugpjūčio 20 d., šeštadienį, atsisveikins išskirtiniame koncerte. Stiprus papildomas jo akordas ir staigmena šokių muzikos gerbėjams – drauge su klubo DJ Justin Beat įrašyto singlo „Godspeed“ premjera.

Pirmąkart gyvai šis kūrinys neatsitiktinai nuskambės klube „Dr.Who“. DJ Justin Beat čia reziduoja jau antrus metus, o V.Baumilos koncertus visko mačiusioje scenoje sunku būtų ir suskaičiuoti.

„Manau, kūrinį publika turėtų šiltai priimti. Drįsčiau pranašauti, kad jis turėtų atkreipti šokių muzikos gerbėjų dėmesį ir už Lietuvos ribų. Pats buvau nustebintas – skambesys ir kokybiškas, ir šiuolaikiškas“, – kalbėjo V.Baumila, kuris kuriant singlą pasivadino klubinei ir tarptautinei scenai labiau pritaikytu Jacob Milla pseudonimu.

Projekto sumanytojas DJ Justin Beat tvirtino, kad jam stipriai knietėjo išbandyti naujas kūrybos erdves, o singlo idėja bei melodija buvo brandinama ilgokai. Instrumentinė jo dalis gimė grįžus iš didžėjų konferencijos Majamyje. „Ten pasisėmiau idėjų ir supratau, kokios yra dabartinės muzikos tendencijos pasaulyje, su laiku atkeliausiančios ir čia. Norėjau sukurti būtent tokį kūrinį, nes jaučiau, kad Lietuvoje egzistuoja tokios muzikos poreikis. Neabejoju, jog daina su Vaidu turės didelį pasisekimą. Jau planuojamas jos pristatymo mini-turas Lietuvos klubuose, ruošiamės ir kūrinio premjerai radijo eteryje“, – neslėpė entuziazmo DJ Justin Beat.

Jis tvirtino iš pat pradžių kūriniui ieškojęs vyriško balso: “Vaidas, kurio r‘n‘b ir soul dainavimo maniera puikiai dera su elektronine muzika, pretendentų sąraše buvo pats pirmas“.

Tik atlikėjui priėmus kvietimą buvo susigriebta, kad melodija dar „neapvilkta“ žodžiais. Nors laikas iki darbo pradžios studijoje jau spaudė, kūrybos kančių DJ Justin Beat neteko išgyventi – įkvėpimas didžėjų aplankė tiesiog stovint prie pulto ir besiklausant būsimo kūrinio melodijos. „Žodžiai, kurie įkūnija pozityvią nuotaiką ir energiją, išsiliejo per tris minutes. Iki šiol teko šiek tiek eksperimentuoti rašant eiles, įvairias tekstines interpretacijas, tad jau turėjau pojūtį, kad kiekviena melodija turi savo sielą. Jos nuotaiką galima pajusti ir be vokalo, tačiau balsas suteikia papildomo kolorito“, – aiškino DJ Justin Beat.

„Godspeed“ pristatymas šeštadienį „Dr.Who“ klube turėtų darniai įsilieti į spalvingą V.Baumilos programą. Lagaminus į užsienį jau besikraunantis vokalistas nešykštės gerbėjų ausims puikiai pažįstamų savo dainų ir šokių aikštelių perliukų.

Nors baigiantis vasarai atlikėjas neslėpė jaučiantis nostalgijos kirminą, rudenį jis sieja įdomiu etapu. „Norisi kibti į kitus darbus, semtis naujų patirčių tearinėje veikloje“, – tvirtino V.Baumila