Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Kavos kultūros dienos 2010“ – viskas apie kavą per dvi dienas

2010-02-18
Paskelbk savo straipsnį

Jau šį savaitgalį, vasario 20-21 d. nuo 11 val. Vilniaus prekybos ir pramogų sostinėje „Akropolis“ vyks „Kavos kultūros dienos 2010“. Renginys apjungs VI-ąjį Lietuvos kavos ruošimo čempionatą, Lietuvos piešimo ant pieno putos čempionatą ir kavos šventę.

Renginio dienomis „Akropolyje“ apsilankę vilniečiai ir miesto svečiai turės galimybę nemokamai paragauti ypatingo skonio kavos, dalyvauti įvairiose akcijose, konkursuose, išmoks degustuoti ir vertinti kavą, sužinos įvairių kavų ruošimo subtilybių, „Šviežios kavos“ aukcione galės įsigyti įvairiausių rūšių kavos,bei prisidėti prie paveikslo iš kavos pupelių kūrimo.

Šiemet pirmą kartą planuojama surengti Lietuvos piešimo ant pieno putos čempionatą (Latte Art). Konkurso dalyviai žiūrovus pradžiugins įspūdingais vaizdais gaunamais liejant pieną į kavą.

Dar viena projekto naujiena – metų kavos rinkimai. Kavas degustuos ir geriausią 2010 metų kavą rinks profesionalai, čempionatų dalyviai, žurnalistai ir žiūrovai.

„Kavos kultūros dienų 2010“ metu vyksiantis jau IV-asis Lietuvos kavos ruošimo čempionatas bei I-asis Lietuvos piešimo ant pieno putos čempionatas yra vieninteliai profesionalūs kasmetiniai kavos renginiai. Juose dalyvaus labiausiai patyrę, pajėgiausi ir drąsiausi kavos ruošėjai, dirbantys įvairiausiuose Lietuvos baruose, kavinėse ir restoranuose.

Čempionatai vyks pagal Pasaulio kavos barmenų čempionato taisykles. Renginius globoja Europos kavos asociacija (SCAE) bei Pasaulio barmenų čempionatas (WBC). Lietuvos barmenų paruoštos kavos skonį, kokybę, identiškumą ir, žinoma, išradingumą vertins kompetentingi teisėjai iš įvairių pasaulio šalių. Čempionatų nugalėtojams atiteks kelionė į Pasaulio kavos ruošimo čempionatą, kur jie galės ne tik pretenduoti tapti geriausiu pasaulyje, bet ir pasisemti idėjų bei įgyti naujos patirties. Pasaulio kavos ruošimo čempionatas šiemet vyks Londone, birželio mėnesį. Prizais bus apdovanoti ir antrų bei trečių vietų laimėtojai.

Trečią kartą vyksiančios „Kavos kultūros dienos 2010“ - tai renginys, skirtas ieškantiems geresnės gyvenimo kokybės. Renginio tikslas – kelti kavos vartojimo kultūrą Lietuvoje, informuoti žmones apie tai, kaip juos turi aptarnauti kavos paruošimo vietose bei padėti susiorientuoti ieškantiems geresnio kavos skonio.

Žiūrovams renginys nemokamas. Daugiau informacijos apie „Kavos kultūros dienas 2010“ bei detalią programą rasite adresu www.kavosdienos.lt

Praeitų metų „Kavos kultūros dienų“ akimirkos >>

Ypatingos kavos asociacijos ir Meniu.lt informacija