Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kauno centre – jauki „Buon Giorno“ užeigėlė (Kaunas)

2010-12-05
Paskelbk savo straipsnį

Jau gerą mėnesį kauniečius užsukti smagiam pasėdėjimui vilioja jauki itališko tipo užeiga „Buon Giorno“ trattoria. Ji įsikūrusi pačiame miesto centre, netoli Laisvės alėjos fontano – S. Daukanto g. 14.

„Buon Giorno“ trattoria skirta jaukiam ir nuoširdžiam bendravimui, pokalbiams, mintims, posmams ir kūrybai, kurią renkame ir kabiname skalbinių segtukais. Čia šeimininkauja lėlės, įsimylėjusios Italiją, rytais kepa kruasanus, spaudžia šviežias sultis ir gamina labai skanią kavą, dienomis mėgaujasi paprastais dalykais, o vakaro neįsivaizduoja be romantikos ir žvakių šviesos.

„Buon Giorno“ – viskas paprasta ir sukurta tam, kad rytai, dienos ir vakarai taptų paprasti ir malonūs. Mums gražiausia muzika – tai Jūsų šurmulys ir teigiamos emocijos, kūrėme viską tik šilčiausių minčių vedami... Užsukite, čia kvepia namais, vyšniomis, obuolių pyragu, kartais skrudintais riešutais... o gal Italija?

Trattoria „Buon Giorno“
S. Daukanto g. 14, Kaunas
Darbo laikas: 9.00-23.00
Telefonas: 8 610 63777

Beje, tai jau ne pirmoji „Buon Giorno“ užeiga Kaune – senamiestyje, Vilniaus g. 34, nuo vasaros veikia taip pat nepaprastai jauki „Buon Giorno“ taverna. Abejose kavinėse taip pat prekiaujame išsinešti skirtais itališkais maisto produktais ar vynais. Ieškantiems platesnio itališkų delikatesų asortimento skirta „Buon Giorno“ krautuvėlė, esanti adresu V. Putvinskio g. 72.

„Buon Giorno“ ir Meniu.lt informacija