Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Ką reikėtų apsvarstyti prieš perkant pirmąjį kavos aparatą biurui?

2024-03-22
Paskelbk savo straipsnį

Šiuo metu rinkoje yra tiek daug kavos aparatų, kad pradžioje gali būti painu nuspręsti, kokį pasirinkti vertėtų labiausiai. Tačiau yra keletas aspektų, kurie galėtų padėti šiek tiek paprasčiau nuspręsti, kuris tas vienintelis, geriausias kavos aparatas džiugins ne tik jus, bet ir kolegas.

Žmonių skaičius

Pirmiausia reikia atsižvelgti į tai, kiek žmonių aptarnaus kavos aparatas (tai bene svarbiausias aspektas). Jei jūsų biuras nedidelis, jame dirba mažiau nei dešimt žmonių, ekonomiškiau būtų rinktis kapsulinį kavos aparatą. Šie kavos aparatai vienu mygtuko paspaudimu gamina aukštos kokybės kavą, o kai kurie turi galimybę garų pagalba paruošti ir pieno putą. Šių kavos aparatų trūkumas yra tas, kad jie nelabai tinka didesnėms komandoms, nebent turite kelis kavos aparatus vieną šalia kito.

Jei į biurą kasdien ateina daug darbuotojų, gali būti, kad tinkamiausias sprendimas - įmontuojami kavos aparatai. Jie yra kiek brangesni, bet verti pinigų. Jei jūsų darbuotojų kolektyvas yra didesnis, tarkime, 30 ir daugiau žmonių, tikrai verta pagalvoti apie šiuos kavos aparatus.

Kur jį dėsite?

Kitas dalykas, apie kurį reikia pagalvoti, yra tai, kur būtų geriausia statyti kavos aparatą. Daugumai biurų akivaizdus pasirinkimas - virtuvė. Tačiau jei jūsų biure yra virtuvė, kuri atsiveria tiesiai į darbo erdvę, triukšmingi kavos aparatai gali pernelyg blaškyti dėmesį. Jei biuro virtuvė maža, didesni kavos aparatai gali užimti per daug vietos.

Tačiau niekas nesako, kad kavos aparatai turi būti virtuvėje! Jei tik turite vietos puodeliams, galimybės labai plačios. Kai kurie kavos aparatai turi pieno skyrių, todėl net nereikia, kad jie būtų šalia šaldytuvo. Išmanieji kavos aparatai atlieka visą darbą už jus.

Kokį poveikį darome aplinkai?

Deja kapsuliniai kavos aparatai nėra ekologiški. Nespresso kavos aparatų plastiko atliekos (kapsulės) yra nuviliantis faktorius, nors šie kavos aparatai ir paruošią skanią kavą. Norint to išvengti, automatiniai kavos aparatai yra daug geresnis pasirinkimas. O kaip papildomas bonusas yra tai, kad jūsų biuras gali nuspręsti, kokios pupelių rūšys bus naudojamos kavos aparatuose! Pagalvokite, kokia jums yra gamtosaugos svarba ir kaip tai galėtų lemti jūsų kavos aparato pasirinkimą. Gal jūsų organizacinėje kultūroje nereikalingų atliekų mažinimas yra svarbesnis, nei manėte!

Ar svarbi kaina?

Kaina yra bene svarbiausias aspektas renkantis kavos aparatus. Yra fantastiškų pasirinkimų už bet kokią kainą - nuo mažiau nei 100 eurų kainuojančių filtrinių kavos aparatų iki daugiatūkstantinių sumų kainuojančių įmontuotų kavos aparatų. Iš tikrųjų priklauso nuo to, kiek galite sau leisti ir kiek kava svarbi jūsų darbuotojams. Kava ofise turi daugybę privalumų, įskaitant tai, kad jūsų darbuotojai tampa laimingesni gavę kavos pertraukėlę, ko pasekoje šie tampa produktyvesni.

Suderinkite biuro poreikius ir turimą biudžetą, tada įsigykite geriausius kavos aparatus, kuriuos galite sau leisti. Tai - patikimas būdas parodyti darbuotojams, kaip juos vertinate, ir kiekvieną dieną suteikti jiems nedidelį malonumą.

Pasitarkite su ekspertais

Pirmojo biuro kavos aparato pasirinkimas gali būti itin svarbus, tačiau negraužkite savęs jei kažko nežinote - ne jūsų darbas būti visko ekspertu. Yra žmonių, kurie mielai ir noriai patars jums apie galimybes ir padės priimti sprendimą. Galbūt verta susisiekti su kavos aparatų tiekėjais ir sužinoti, ką jie mano, ką byloja jų kavos aparatų įrengimo kituose biuruose istorija, ir kaip jie galėtų jums padėti.

Pabaigai

Kavos aparatų pirkimas yra svarbus sprendimas, kurio nereikėtų priimti lengvabūdiškai. Reikėtų pagalvoti apie tai, kiek žmonių turi aptarnauti kavos aparatas, kur jis bus pastatytas, kokį poveikį aplinkai daro kavos tiekimas biurui, kuriame dirba daug žmonių, taip pat apie specializuoto kavos aparato pirkimo ir įrengimo išlaidas. Laimei, yra ekspertų, kurių darbas - žinoti viską apie rinkoje esančius kavos aparatus, kurie galės jus informuoti ir patarti perkant pirmuosius biuro kavos aparatus.