Šiais metais paroda VIVATTUR 2008 – dar turtingesnė

Šiais metais paroda VIVATTUR 2008 – dar turtingesnė

Keturioliktą kartą rengiama tarptautinė turizmo, sporto ir laisvalaikio paroda VIVATTUR 2008 kaip ir kasmet Jus pakvies į parodų centrą „Litexpo“ vasario 29 – kovo 2 dienomis. Parodos organizatoriai žada daugiau pramogų ir naujienų apie keliones į įvairias pasaulio šalis.

Kaip niekada, šiais metais paroda susilaukė didelio užsienio valstybių dėmesio. Į parodą ruošiasi atvykti 338 dalyviai iš 30 pasaulio šalių. Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos direktorius Alvitis Lukoševičius džiaugėsi, jog paroda VIVATTUR tapo tarsi veidrodžiu, atspindinčiu ne tik užsienio, bet ir mūsų šalies turizmo galimybes. Jau kelintus metus iš eilės parodoje dalyvauja visų apskričių turizmo informacijos centrai, pristatydami patraukliausias savo regiono apylinkes, naujus turistinius maršrutus, pakviesdami sudalyvauti miestų šventėse, įvairiuose festivaliuose.

Parodos organizatoriai džiaugiasi, jog šiais metais parodoje aktyviai dalyvauja laisvalaikio ir turizmo prekes parduodančios ar nuomojančios bendrovės. Ne viena bendrovė demonstruos turistinius automobilinius namelius, lankytojai parodoje ras ne tik keturračių, bet ir valčių, baidarių, jachtų, amfibijų ir net pontoninį plaustą. Tad galėsite išsirinkti patraukliausią laisvalaikio praleidimo priemonę.

Lietuvos kelionių organizatoriai ir didžiausios kelionių agentūros pristatys 2008 metų sezono naujienas, lankytojus kvies keliauti po gausybę pasaulio kraštų – nuo Viduržemio jūros šalių iki Naujosios Zelandijos ar Aliaskos. Pirmą kartą parodoje dalyvaus Indonezija, Azerbaidžanas, Norvegija, Čekija bei po pertraukos sugrįžusi Prancūzija.

Didžiausią stendą, net 150 kvadratinių metrų, šiemet ruošia Vilniaus miesto savivaldybė, kur bus pristatomas projektas „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“.

Šiais metais Lietuvos turizmas buvo vienas labiausiai augančių iš visų Europos valstybių. Lietuvos vietinis turizmas pernai išaugo 25 procentais. Per du ketvirčius Lietuva gavo 2,4 mlrd. litų pajamų vien iš turizmo, t. y. 10 proc. daugiau nei praėjusiais metais. Tuo tarpu kaimyninėje Latvijoje turizmas išaugo neženkliai, o Estijoje netgi sumažėjo.

Živilė Kleivaitė
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną