Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Šeštadienį vyks šventė „Palangos stalas“

2010-09-23
Paskelbk savo straipsnį
Rudenėjančioje Palangoje šį savaitgalį (rugsėjo 24-25 dienomis) vyks „Palangos stalo“ šventė. Pasak Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidento, Gintaras Sičiūno, jos metu atrakcijų atras ir mažas, ir didelis, ir vyrai, ir moterys...

„Palangos stalas“ - jau tradicine tapusi šventė visai šeimai, kurios metu gali prisėsti prie vieno iš šimtų nusidriekusių stalų ir praleisti laiką neišleisdamas nė lito. Menų alėjoje galėsite išvysti naujausius Palangos dailininkų darbus iš rugsėjo 15 dieną vyksiančio plenero. Čia taip pat veiks šilko darbų, Palangos nuotraukų paroda. Vyks vaikų grafiti konkursas. Beje, grafiti bus papuoštos ir Palangos turgaus sienos.“ - pasakojo G. Sičiūnas.

Šeštadienį (rugsėjo 25 d.) nuo 13.30 iki 17.30 valandos Jūratės ir Kąstyčio skvere linksmins šokių kolektyvai, Palangos pučiamųjų orkestras, tarptautinių dainavimo konkursų laureatai. Antikvaro mėgėjai galės paganyti akis antikvariato parodoje.

Šventės metu save pristatys ne tik Palangos restoranai bei kavinės, bet ir vyks pirmas tarptautinis žuvies barbekiu čempionatas – atvyks dalyviai iš Suomijos, Kaliningrado srities, Latvijos. Praeitais metais čempionate varžėsi tik komandos iš Lietuvos. Šventės svečius čempionato dalyviai vaišins žuviene bei varžysis dėl apdovanojimų – Palangos mero įsteigtos taurės.

Tarptautinio žuvies barbekiu čempionato programa >>   

Šventės „Palangos stalas 2010“ programa >>

„Palangos stalas 2009“ akimirkos >>


Meniu.lt informacija
Nuotraukose: praeitų metų „Palangos stalo“ akimirkos