Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Šeštadienį – „Bo“ vakarėlių serijos invazija į Nidą su „Jovani@Club“

2011-08-09
Paskelbk savo straipsnį

Nidos laukia svarbiausias šokių muzikos renginys šią vasarą. Rugpjūčio 13 dieną, šeštadienį, paplūdimyje veikiančio „Corona Beach Bar“ šokių aikštelę okupuos radijo laidos „Jovani@Club“ klubinė naktis – paskutinė ir galingiausia šią vasarą. Prie didžėjų pulto stos pats radijo laidos šeimininkas Jovani, Ignas ir „Flaxen Beats“ atlikėjų trijulė.

Daug garso, daug šviesų
Tiek didžėjai, tiek susirinkę pašokti puošis raudonais akiniais – „Bo“ raidėmis pažymėtų vakarėlių vizitine kortele. Ši renginių serija, pilnu tempu vykstanti klubo „Exit“ vasaros rezidencijoje Palangoje, į Nidą „užsuks“ pirmą kartą. 

„Nidos paplūdimyje šokame jau trečią sezoną iš eilės. Praktika rodo, kad patys karščiausi vakarėliai vyksta per Žolines, kuomet į Nidą suplūsta pusė Lietuvos. Taigi, šeštadienį laukia rimčiausia vasaros diskoteka Nidoje“, – sakė Jovani.

Anot jo, renginio metu paplūdimio baro garso ir apšvietimo sistemos sulauks pastiprinimo. „Per „Jovani@Club“ renginius baro sistemas visada papiktiname. Bus daug garso, daug šviesų, kaip mėgstama juokauti. Tik šįsyk – ne juokais“, – bėrė Jovani.

Platiesiems ekranams – klipas
Jovani prasitarė, kad populiariausiu Lietuvos didžėjumi tituluojamas Ignas artėjančio renginio atlikėjų sąraše atsidūrė neatsitiktinai.

„Lygiai prieš metus per Žolines su Ignu pirmą kartą grojome kartu ir tapome gerais draugais. Taigi, galima sakyti, kad tęsiame tradiciją drauge užbaigti sezoną Nidoje“, – pasakojo Jovani.
Maža to, per praėjusias Žolines paplūdimio bare buvo filmuojamas Jovani remikso Igno ir Julie Thompson kūriniui „Hold On“ video klipas. „Nors praėjo beveik metai, klipą platiesiems ekranams pristatome tik dabar“, – sakė Jovani. 

Išskraidino į Čikagą
„Ošia jūra, kvepia pušys, sukasi merginos su „pliažankėm“ ir daug daug šokių muzikos. Ko dar gali trūkti? Nida – visada labai gerai“, – meilės kurortui neslėpė Ignas.

Jis prisiminė, kad būtent pernykštis „Jovani@Club“ renginys lėmė Igno ir Jovani gastroles Čikagoje, JAV. „Pernai apsilankiusiam renginių organizatoriui iš Čikagos taip patiko nakties atmosfera, kad nutarė mus pasikviesti į svečius. Šįsyk kartelę keliam aukščiau ir laukiam organizatorių iš Majamio!”, – juokėsi Ignas.

Jovani laida „Jovani@Club” pristato šviežiausias house muzikos naujoves ir yra didžiausią radijo auditoriją sutraukiantis šalies klubinio judesio gidas. Laida jau ketverius metus iš eilės kiekvieną savaitgalį transliuojama radijo stoties „Zip FM“ eteryje.

NAUJAS video klipas: Ignas & Julie Thompson „Hold On“ (Jovani remix)
http://www.youtube.com/watch?v=Rd68f3ywWW0