Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Senoji Kibininė Pica“ kviečia prie ąžuolo statinės (Trakai)

2010-04-30
Paskelbk savo straipsnį

Vynas, kuris pasiekė Trakus plačiai atveria duris „Senojoje Kibininėje Pica“ adresu Karaimų g. 63 ir kviečia prie ąžuolo statinės, kurioje brendo ne vienas butelis gėrimo, pagaminto iš kaitrioje saulėje sunokusių vynuogių.

Lietuvoje vis labiau populiarėja vyno kultūra. Norėdami Jums pristatyti naujienas mes kviečiame šiandien, balandžio 30d. 18val. visus į vasaros sezono atidarymą „Senojoje Kibininėje Pica“.

„Savo svečiams norėjome pasiūlyti vyno, kurio galėtų paskanauti tik pas mus ir niekur kitur. Ši mintis buvo pasiūlyta visiems vyno distributoriams, tačiau vieninteliai vyndariai iš Italijos sutiko pagaminti išskirtinį keturių rūšių vyną, pagal specialų, Trakų „Senosios kibininės“ užsakymą. Taigi, tik ką, balandžio mėnesį Trakus pasiekė ypatingas vynas iš Italijos, Veneto regiono, kurio paskanauti galės visi apsilankiusieji. Tiesa, ragauti vyną galės tiek raudono, tiek balto vyno mėgėjai, kurie puikiai dera prie mūsų gaminamų patiekalų. Nuo gegužės mėnesio Trakuose, Senojoje kibininėje picoje (Karaimų 63) pasiūlysime svečiams ne tik kibinų, picų, kepsnių keptų ant griliaus, bet ir įvairių užkandžių prie vyno. Čia, jaukioje aplinkoje galėsite paragauti įvairių šalių vynų iš Italijos, Prancūzijos, Ispanijos, Čilės, Australijos ir kitų. Kiekvienas atras patinkantį vyną, už tikrai puikią kainą. O už ypatingą kainą galėsite nusipirkti vyno išsineštinai“, - maloniai kviečia „Senosios Kibininės“ restoranų tinklo direktorė Daiva Žemaitienė.

„Senosios kibininės“ šeimininkai vasaros sezono atidarymo proga jus vaišins įvairiais užkandžiais prie vyno. Tegul paprastos dienos vakaras tampa tikra gurmaniška vakariene. Gurkšnojant vyną Jums gros grupė „JA-DA“ sava kūryba (džiazo standartai, „The Beatles“ dainos, bei kitos žinomos melodijos). Skambant gyvai muzikai čia laikas sustos. Sustok akimirka žavinga... Tad pasibūkime drauge „Senojoje Kibininėje Pica“.

Telefonas pasiteiravimui
865908452

Daugiau apie „Karališką Senąją Kibininę“>>

Daugiau apie „Senąją Kibininę“>>

Daugiau apie „Senąją Kibininę-piceriją“>>

2010 04 30