Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Senoji Kibininė“ nenustoja stebinti... (Vilnius, Trakai)

2010-04-28
Paskelbk savo straipsnį

„Senoji Kibinė“ nenustoja stebinti savo lankytojų ir nuolat vilioja įvairiomis akcijomis bei pasiūlymais. Štai kiekvieną savaitę ypatingas nuolaidas taiko vis kitiems patiekalams, o pietaujančių dienos pietūs laukia nuo 6,99 Lt.

„Vieni iš pirmųjų gavę kulinarinio paveldo fondo ženklą karaimų virtuvės patiekalams „Senosios kibininės“ virtuvės meistrai turi ką pasiūlyti mažam, dideliam ir net pačiam išrankiausiam: įvairios salotos, užkandėlės, keturių rūšių sriubos, kepsniai ant grotelių, lietuviški patiekalai. Atšilus orams ir valgiaraštyje įsiliejo gaivių naujienų gūsis – padaugėjo lengvų salotų, natūralių sulčių, sočių kepsnių. Kibinai... jų „Kibininėse“ jau net 16 rūšių! Galima drąsiai teigti, jog „užvaldė“ kibinų era, juos visi labai pamėgo. Populiariausi – su kiauliena, aviena, vištiena, kiek rečiau svečiai užsisako su grybais, jautiena, lašinukais. Vegetarams siūlome kibinų su daržovių arba varškės ir špinatų įdaru, o gurmanams - kibinai su elniena. Dirbame nebe pirmus metus ir patirties turime nemenką bagažą. Kibinus kepame pagal „Senosios Kibininės“ receptą, kurį laikome paslaptyje, tik tokių paskanausite užsukę pas mus,“ - maloniai kviečia restoranų tinklo direktorė Daiva Žemaitienė.

Iš Italijos atriedėjo „Senosios Kibininės“ vynas

„Savo svečiams norėjome pasiūlyti vyno, kurio galėtų paskanauti tik pas mus ir niekur kitur. Ši mintis buvo pasiūlyta visiems vyno distributoriams, tačiau vieninteliai vyndariai iš Italijos sutiko pagaminti išskirtinį keturių rūšių vyną, pagal specialų, Trakų „Senosios kibininės“ užsakymą. Taigi, tik ką, balandžio mėnesį Trakus pasiekė ypatingas vynas iš Italijos, Veneto regiono, kurio paskanauti galės visi apsilankiusieji. Tiesa, ragauti vyną galės tiek raudono, tiek balto vyno mėgėjai, kurie puikiai dera prie mūsų gaminamų patiekalų. Nuo gegužės mėnesio Trakuose, Senojoje kibininėje picoje (Karaimų 63) pasiūlysime svečiams ne tik kibinų, picų, kepsnių keptų ant griliaus, bet ir įvairių užkandžių prie vyno. Čia , jaukioje aplinkoje galėsite paragauti įvairių šalių vynų iš Italijos, Prancūzijos, Ispanijos, Čilės, Australijos ir kitų. Kiekvienas atras patinkantį vyną, už tikrai puikią kainą. O už ypatingą kainą galėsite nusipirkti vyno išsineštinai“, - tęsė p. Daiva.

Karščiausia Naujiena - dar viena „ Senoji Kibininė“ prie tilto

Netrukus, gegužės mėnesį, duris atvers dar viena „Senoji kibininė“ prie tilto Trakuose. Čia lankytojai bus lepinami ne tik gardžiais patiekalais, bet ir nuostabiu Trakų pilies vaizdu. Svečiams bus siūlomi išskirtinio meniu patiekalai, kuriems suteikti kulinarinio paveldo fondo ir tautinio paveldo produkto sertifikatai. Nebe už kalnų ir ilgai laukta vasara, tad norėsis kuo daugiau laiko praleisti gamtoje. Naujosios „Senosios kibinės“ lauko terasoje geru oru bei puikiais vaizdais mėgautis galės 50 svečių (tiek įrengta sėdimų vietų), o norintys užkandžiauti gamtoje kibinų galės nusipirkti išsinešimui.

Artėjant vasarai...

Vasarą - vestuvių metas ir gražesnės vietos kaip „Karališka Senoji kibininė” nerasite niekur. Gimtadienį, krikštynas, draugų popietes ar kitas šven tes patogu organizuoti pamėgtose pobūvių salėse. Viena iš jų skirta vaikams , kurioje yra ir žaidimų kampelis mažesniems. Pageidaujant galima suorganizuoti popietes su šventinėmis, muzikinėmis programėlėmis vaikams. Mažiesiems sukurtas specialus meniu. Trakuose „Senojoje Kibininėje“ ir „Senojoje kibininė-picoje“ visą vasarą vyks muzikiniai vakarai.

Nuolaidos lojaliems klientams

Visose „Senosios kibininės“ restoranuose galima įsigyti nuolaidų kortelę. Lojaliems klientams taikomos nuolaidos. Keliaujantiems pro šalį kiekvieną mėnesį laukia specialūs pasiūlymai, pavyzdžiui; perkant 4 kibinus, vienas dovanų, arba perkant 4 kibinus+ natūralus vištienos sultinys dovanų ir t.t. Užsukite paragauti kibinų ir naujojo, net 4 rūšių vyno.

Daugiau apie „Karališką Senąją Kibininę“>>

Daugiau apie „Senąją Kibininę“>>

Daugiau apie „Senąją Kibininę-piceriją“>>

Raminta Skripkaitė
Nuotraukos: restorano
Meniu.lt informacija

2010 04 28