Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Seniausias roko baras Lietuvoje varžytis kviečia jaunas grupes

2011-01-21
Paskelbk savo straipsnį

Seniausias roko baras Lietuvoje varžytis kviečia jaunas grupes

Nuo kovo mėnesio ketvirtadieniais Vilniaus bare "Bix" (Etmonų g. 6) galėsime išvysti ateities Lietuvos roko muzikos žvaigždes - čia antrus metus iš eilės vyks roko grupių konkursas, kurio nugalėtojams atiteks piniginis prizas.

Atrankiniuose turuose, į kuriuos grupės kviečiamos registruotis adresu baras@bix.lt iki vasario 13 dienos, varžysis po tris grupes, iš kurių tik nugalėtoja keliaus į kitą etapą.

Įvairių stilių roko grupės roko bare, kaip ir pernai, turės atlikti ne ilgesnę kaip pusės valandos trukmės programą, kurią įvertins autoretitinga roko baro "Bix" suburta komisija.

Praeitais metais vykusiame konkurse triumfavo klaipėdėčių grupė Delyro, antrą vietą užėmė sunkią muziką ir operinį vokalą derinantis Karma Coat, treti liko - lietuvišką roką propoguojanti grupė Memorial Faces.

Konkurso organizatoriai jau džiaugiasi kilusiu susidomėjimu, ir tuo, kad ne viena grupė savo paraiškoje pabrėžia norinti dalyvauti konkurse būtent todėl, kad jis vyksta bare "Bix".

Nuo 1995 metų Vilniaus Senamiestyje įsikūrusiame bare "Bix", kuris tapo neatskiriama visų kartų Vilniaus rokerių gyvenimo dalimi, jau įvyko keli šimtai gyvos muzikos koncertų.

Startavęs dar praeitame amžiuje kaip bendras to paties pavadinimo garsiosios lietuvių roko grupės ir klubo savininkų projektas, "Bix" iki šiol suburia roko muzikos megėjus, čia užsukusius papietauti, pažaisti bilijardo, savaitgaliais - išgirsti gyvos Lietuvos ar užsienio grupės koncerto ar pašėlti rūsyje rengiamose roko diskotekose.


Daugiau informacijos: www.bix.lt