Seminaras - „Svetingumas – sėkminga investicija į turizmo verslą“

Seminaras - „Svetingumas – sėkminga investicija į turizmo verslą“

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Kultūros ir ugdymo departamento Turizmo ir miesto įvaizdžio skyrius organizuoja seminarą, skirtą gidams, turizmo įmonių, viešbučių, svečių namų, restoranų, kavinių, muzikinių klubų, barų, muziejų, galerijų darbuotojams – visiems, siekiantiems svetingai sutikti miesto svečius.

Seminaro metu sužinosite, kodėl svetingumo įvaizdis yra svarbus paslaugas teikiančioms organizacijoms, kokią daro įtaką klientams, kokie svetingos organizacijos įvaizdžio kūrimo principai.

Turizmo ir paslaugų versle ypač svarbus vaidmuo tenka kūrybiniam mąstymui, nes nuolat besikeičiančiose situacijose jis padeda greičiau ir efektyviau atlikti užduotis, rasti geriausius išskirtinius sprendimus, didinti organizacijos ir asmeninį darbuotojo konkurencingumą. Seminaro metu pagal skirtingus kūrybinio mąstymo metodus bus sprendžiamos konkrečios problemos, kurias galėsite pasiūlyti ir jūs – seminaro dalyviai.

Bendravimas ir bendradarbiavimas su žiniasklaida – atviros, savo įvaizdžiu besirūpinančios organizacijos veiklos pagrindas. Todėl svarbu žinoti, kaip ir kokią informaciją pateikti žiniasklaidai, kaip bendrauti su žurnalistais krizių ir nemalonių situacijų metu.

Svarbiausias svetingumo resursas yra darbuotojas, todėl seminare susipažinsite su įvairiomis asmeninio tobulėjimo technikomis, išmoksite kaip akimirksniu tapti idealiu darbuotoju ir su džiaugsmu dirbti kasdienį darbą.

Norinčius dalyvauti mokymuose prašome registruotis: https://www.registerforevent.net. Mokymai vyks gegužės 6 d., 8.30 – 17.15 val., viešbučio „Centrum Uniquestay“ konferencijų salėje (Vytenio g. 9/25). Mokymų kaina – 100 litų.

Daugiau informacijos:
Turizmo ir miesto įvaizdžio skyriaus vyr. specialistė Kristina Markevičiūtė, tel. 211 23 16, el. paštas kristina.markeviciute@vilnius.lt

Vilniaus savivaldybės informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną