Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Šalyje yra apie penkiolika patyrusių vyno žinovų...

2011-04-26
Paskelbk savo straipsnį

Šalyje yra apie penkiolika patyrusių vyno žinovų, kurių gretas pastaraisiais metais papildo ne tik importuotojų atstovai, bet ir vyno mėgėjai. Po kiekvieno čempionato peržiūrimi komisijos narių vertinimai. Jei jie pasirodo neprofesionalūs ir akivaizdžiai skiriasi nuo daugumos nuomonės, vertintojas į čempionatą nebekviečiamas. 

Šį trečiadienį, balandžio 27 ir 28 dienomis, 10-13 val. „Vyno klube“ B.Radvilaitės 7/2, Vilniuje, žiniasklaidos atstovai kviečiami gyvai pamatyti, kaip vyksta objektyviausias šalyje Vyno vertinimo renginys. 

Daugiau informacijos:
Arūnas Starkus
Lietuvos someljė asociacijos prezidentas
Tel.: 8 698 34297
a.starkus@somelje.lt
www.somelje.lt

Apie Lietuvos someljė asociaciją

Lietuvos someljė asociacija – vyno profesionalus ir vyną platinančias įmones vienijanti organizacija, kurios tikslas – puoselėti vyno vartojimo bei gastronominę kultūrą Lietuvoje. Asociacija kasmet organizuoja Lietuvos vyno čempionatą ir Lietuvos someljė čempionatą, sertifikuoja profesionalius someljė.

Someljė – restorano ar parduotuvės darbuotojas, atsakingas už vyną ir kitus gėrimus. Jis formuoja gėrimų asortimentą, prižiūri jų atsargas, derina su maistu, tinkamai pateikia vyną klientams. Someljė Lietuvoje rengia LSA Someljė mokykla.

www.somelje.lt