Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Sadutės“ vyninės sezono atidarymas (Kaunas)

2010-09-18
Paskelbk savo straipsnį

Nors kalendorinė vasara baigėsi – „Sadutėje“ karšta! Iš krosnies virsta įvairių rūšių kepamos duonos (su džiovintais pomidorais, žolelėmis, alyvuogėmis) bandymų ir eksperimentavimų garai, mūsų jaunimas iki užkimimo ginčijasi, kokie kokteiliai madingiausi ir skaniausi, visi kartu stumdome ir vėl perstumdome baldus. Trumpiau – „šviežiname“, keičiame, jauniname, „minkštiname ir laisviname“ „Sadutės“ vyninę.

Karšta praėjusi vasara kartu su vėtromis atnešė itin stiprų gūsį iš pietvakarių – „atradome iš naujo“ paprastų ir skanių canape ar tapas (priklausomai nuo vėjo krypties), pamatėme, kad svečiams patinka ir paprastas bei vaisiškas vynas, kad ant minkštų sofų jauku ir patogu. O kiek svečių nustebo pamatę, kad turime salių, kuriose nutrinti džinsai itin tinka!

Šį šeštadienį numatomas renginys „Kauno naktys 2010“ (rugsėjo 18 d. ) išvilios daugelį iš namų, tad kviečiu nepasididžiuoti ir atvykti į

„Sadutės“ vyninės
NAUJOS VIZIJOS PRISTATYMĄ IR SEZONO ATIDARYMĄ

Nuo 20 val. įvairius būgnus muš gyvenimo džiaugsmą ir energiją spinduliuojantis Irakli Koiava iš Gruzijos, jam talkins saksafonistas Gražvydas Kardokas. Dvi valandas „Sadutės“ vyninėje karaliaus „Nuo Pietų Afrikos iki Lotynų Amerikos...“ etno, džiazo ritmai. Kaip žinia, vynas iš Naujojo pasaulio, nebrangus ir tiesiog skanus. Negaliu susiturėti ir nepasidžiaugti, kad pasiūlysime paragauti vyno iš Brazilijos, Meksikos. Nuo 22 val. muzikos reguliavimą perduosime jaunimui – prie pulto stos svečias iš Viniaus (DJ Darix), kurio užduotis – Lounge, Bossa Nova – nesudėtinga, bet energinga muzika.

Vyninės meniu – trumpas ir paprastas: vynas ne tik buteliais, bet ir ąsočiais (litro kaina – 30 Lt), skanūs ir nesudėtingi užkandžiai, senoviški ir šiuolaikiški kokteliai.

Pristatysime (ir lauksime Jūsų pastabų bei pasiūlymų) „Sadutės“ vyninės renginių planus:

ANTRADIENIAIS – interpretacijos vyno ir gastronomijos temomis – nuo 19 val. rodomi „skanūs“ filmai (anglų kalba) arba vyno pristatymai ir žaidimai. TREČIADIENIAIS – puotos ne tik gomuriui, bet ir akiai, ausiai, sielai – nuo 19 val. spektakliai, parodų, knygų, autorių pristatymai, koncertai. KETVIRTADIENIAIS, PENKTADIENIAIS IR ŠEŠTADIENIAIS – „ PRE PARTY“ nuo 20 val. įvairūs ir neįpareigojantys muzikavimai, vynas ąsočiais, alyvuogės samčiais, kokteiliai, užkandžiai, šurmuliavimai iki 2 val. nakties.

NUOŠIRDŽIAI TIKIUOSI – IKI PASIMATYMO!

Indra Ramanauskienė
Savininkė – somelje
(8-686) 20602
indra@sadute.lt
Restoranas „SADUTĖ“
Rotušės a. 4, Kaunas
Tel.: +370 685 08662; +370 37 240154;
info@sadute.lt
www.sadute.lt

Daugiau apie restoraną „Sadutė“ >>

Restorano „Sadutė“ informacija

2010 09 18