Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Sadutė“ kviečia Jus „pramankštinti“ mintis bei atmintį (Kaunas)

2011-02-03
Paskelbk savo straipsnį

„Sadutės“ jaunimas (parašiau šį žodį ir suabejojau – aš taip pat dar jaučiuosi jauna, neabejoju, kad Jūs  taip pat) dar praėjusiais metais įtikino ir įrodė, kad mūsų skliautuotuose rūsiuose dera, pritinka ir patinka vakarai su šiuolaikine muzika, atlikėjais, paprastu vynu ir kokteiliais. Tad ir dabar leidausi įtikinama, kad „duonos ir vyno neužtenka“ – reikia žaidimų. Klampojant per sniegą, jau keletą mėnesių nemačius saulės, sustingsta ne tik kūnas, bet ir mintys. Tad kviečiu Jus nepasiduoti žiemos sąstingiui ir „pramankštinti“  mintis bei atmintį.

Universitetinis jaunimas išpopuliarino azartinį ir aistringą žaidimą „Protų ringas“ su iš pirmo žvilgsnio paprastais klausimais. Nežinau, kaip Jūs, bet man tenka kartas nuo karto sutrikti, išgirdus savo antrokės dukters klausimus, kurie taip pat atrodo paprasti, bet formuluojant paprastą ir tiesų atsakymą – kyla abejonių. O atrodo, „universitetiniai džinsai“ nors ir nusitrynę, bet dar labai patogūs ir mieli.

Pradedame ketvirtadienių žaidimų vakarus. Pirmąjį – vasario 3 d. 19 val. kviečiame į „Protų ringą“; antrąjį  - vasario 10 d. 19 val. –  į stilingą Pokerio žaidimų vakarą.

Kviečiu Jus pasiduoti impulsui, pasikviesti keletą draugų ir tiesiog smagiai praleisti vakarą. Tikimės, kad žaidimai užkrės azartu, įsilinguos ir virs pusfinaliais, finalais, liesis emocijos, pasipils apdovanojimai.

Nepasiduokime šalčiui (o gal ir amžiui) – būkime nuoširdūs ir žaismingi, laisvamaniški ir išradingi, kaip tada, kai džinsai dar nebuvo nusitrynę...

P.S. Informuokite, jeigu nuspręsite dalyvauti. Tel. 8 686 20602

Daugiau apie restoraną>>

Restorano „Sadutė“ informacija