Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Rinktinių Italijos vynų festivalis svečiuosis Vilniuje

2009-07-08
Paskelbk savo straipsnį

Sostinėje pirmą kartą rengiamas Italijos vynų ir kulinarijos gaminių pristatymas „Gourmet‘s Italia Vilnius“. Liepos 13 d. specialaus renginio metu bus pristatyti rinktiniai Italijos vynai bei geriausi kulinariniai gaminiai.

Gurmanai ir vyno vertintojai turės galimybę susipažinti su gamintojais, atstovaujančiais 32 vyno namus ir paragauti rinktinių vynų iš devynių Italijos regionų: Alto Adidžės, Friulio Venecijos Džulijos, Veneto, Toskanos, Lacijaus, Abruco, Markės, Umbrijos ir Kampanijos.

„Gourmet‘s Italia Vilnius“ – tai festivalio „Merano WineFestival & Gourmet“ turo po Europą dalis. Prieš tai festivalis svečiavosi Miunchene, Vienoje, Maskvoje. Iš Vilniaus festivalis persikels į kitų Baltijos šalių sostines – Rygą ir Taliną.

Renginį organizuojančios kompanijos „Gourmet‘s International“ prezidento Helmuth’o Köcher’io teigimu, tai, kad Lietuva pirmą kartą pateko į šio festivalio turą po Europą nėra atsitiktinumas.

„Šiemet Vilnius – Europos kultūros sostinė, todėl nusprendėme įtraukti Baltijos šalių regioną į geriausių rūšinių Italijos vynų pristatymą. Tai – išskirtintis renginys, kurio dalyviai turės galimybę susipažinti su geriausiu itališku vynu ir išskirtiniais delikatesais“, – teigia „Gourmet‘s International“ prezidentas H. Köcher.

Festivalyje bus pristatyti įvairūs vynai – nuo „Barolo“ iki „Brunello di Montalcino“, nuo „Gewürztraminer“ iki „Soave“, nuo „Prosecco di Valdobbiadene“ iki „Chianti Classico“ ir „Merlot del Veneto“, nuo „Sagrantino di Montefalco“ iki „Rosso Piceno“, nuo „Montepulciano di Abruzzo“ iki „Aglianico dell’Irpinia“. Taip pat ir rinktiniai delikatesai – „mozzarella di bufala“ bei kiti Kampanijos regionio kulinarijos gaminiai.

Renginį globoja Italijos ambasada, bendradarbiaudama su Italijos užsienio prekybos institutu. Renginio partneris – Kampanijos regionas (bendradarbiaujant su „Mistery Apple Communication“).

Tarptautinis vynų ir kulinarijos gaminių festivalis „Merano WineFestival & Gourmet“ vyks liepos 13 d., pirmadienį, 14 val., „Reval Hotel Lietuva“ (Konstitucijos pr. 20), Konferencijų centro „Beta“ salėje. Renginyje pakviesti dalyvauti užsienio šalių ambasadoriai Lietuvoje, taip pat daugiau nei 200 žymių Lietuvos žmonių.

Lietuvos restoranų vadovai ir savininkai taip pat laukiami šiame renginyje. Norintiems dalyvauti renginyje būtina išankstinė registracija. Apie savo dalyvavimą prašome pranešti iki liepos 10 d. elektroniniu paštu l.balciunaite@publicum.lt (Linai Balčiūnaitei) arba telefonu – (8 5) 2499082.

Organizatorių informacija
Mirko Wenter nuotr.