Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Restoranas „Tores“ - sumanus skonis (Vilnius)

2011-04-20
Paskelbk savo straipsnį

Jaukus ir savas, romantiškas ir elegantiškas, savitas ir neužmirštamas... Tai – restoranas „Tores”! Įsikūręs vaizdingame Užupio rajone, ant Vilnelės šlaito, restoranas kviečia ne tik pasivaišinti gardžiais „Tores“ patiekalais, paskanauti išskirtiniu ir nebrangiu vynu, bet ir pasigrožėti bene pačia įspūdingiausia miesto panorama, atsiveriančia restorano terasoje. „Tores“ savo svečiams siūlo nekaprizingą europietiškų patiekalų meniu.

Kurkime istoriją kartu

Restoranas „Tores“ tęsia savo istoriją. Priėmę ir susidoroję su nemenkais iššūkiais, mes vėl siekiame tapti unikaliais, išskirtiniais, patraukliais. Kuriame tai , kuo tikime! O tikime Jumis- mūsų svečiais. Jūsų kritika skatina mūs tobulėti, Jūsų pagiriamasis žodis įkvėpia ir suteikia pasitikėjimo. Todėl vengdami tuščiažodžiavimo ir standartinių klišių apie tai, kokie mes jaukūs, nepakartojami ir t.t., tiesiog įvardinsime tai, ką Jums siūlo „Tores“:

„Tores“ vietovė - esame laimės kūdikiai, nes galime savo svečiams padovanoti bene patį įstabiausią Vilniaus vaizdą. Po atliktų rekonstrukcijų dabar mūsų terasoje miesto panorama galima grožėtis ištisus metus, ir nesvarbu: ar lyja lietus, ar sniegas sninga ... Mūsų svečiai terasoje  praleis malonias popietes ar ramius vakarus su karšto vyno taure, garuojančia arbata ar kvapnia kava.

„Tores“  meniu – tai koncentruotas, rafinuotai subalansuotas, subtiliai ir optimaliai išbaigtas išties gardžių patiekalų gidas, padėsiantis Jums išvengti nereikalingo ir bergždžio blaškymosi po patiekalų gausybę perkrautus meniu.

„Tores“ aplinka – sentimentali nuotaika, patogus, ramus poilsis minkštasuoliuose, gardūs valgiai, svaiginantis, kruopščiai parinktas vynas, židinio šilima leis Jums mėgautis namų jaukumą primenančia aplinka. Savito ir jaukaus „TORES“ interjero apsuptyje pajusite romią atvangą.  

Jūs esate išskirtiniai svečiai ir mes tai žinome. Jūs tiesiog užsukite į restoraną „TORES“ pasimėgauti išskirtiniu vynu, gardžiais patiekalais, unikalia aplinka, nostalgiška dvasia alsuojančiu Vilniumi....  Kurkime istoriją kartu! 

„Tores“ pristato vynų vyną!

Gerard Bertrand L'Hospitalitas A.C. - raudonasis sausas krašto vynas iš Langedoko. Įtakingiausias vyno žurnalas “Wine Spectator” Gerard Bertrand vyndarį nominuoja geriausiu ir labiausiai apdovanotu Prancūzijos vyndariu ir šį vyną vertina 93 balais iš 100. Raudonas vynas pagamintas iš 50 % Syrah, 40% Mourvedre ir 10% Grenache vynuogių išaugintų Langedoko regione. Gilios rubino spalvos, koncentruotas, pilno kūno, kuriame atrasime kakavos, prieskonių ir šokolado tonų. Šilkiniai taninai ir ilgas juodųjų vyšnių poskonis dar ilgai primins šį vyną. Tinka su pelėsiniais sūriais ir su kepta mėsa ant griliaus.

! Šio vyno, kurį mes užsakome išskirtinai Jums, galite paragauti tik restorane „TORES“ !

Daugiau apie restoraną>>

Restorano informacija

2011 04 20