Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Restoranas „Senieji rūsiai“ rengia įspūdingą vakarą (Kaunas)

2010-04-29
Paskelbk savo straipsnį

Kviečiame į paslaptimis, muzika ir rekordais apipintą šventinį vakarą, kuris vyks gegužės 7 d. nuo 19 val. restorane „Senieji rūsiai“.

Pagrindinis vakaro rėmėjas – restorano namų vynas „Frontera“. Vyks vyno „Frontera“ degustacija fone skambinant A. Koževnikoff atliekamai muzikai. Pianistas derina džiazo standartus su savomis kompozicijomis – tai atveria klausytojams galimybes pasigėrėti laisvomis, „iš anksto nesuplanuotomis“ ir spontaniškomis melodijomis.

Grafikės Jūratės Rekevičiūtės parodos „Paruošta istorijai“ pristatymas

Autorė jau trejus metus kaupia įžymių žmonių iš viso pasaulio dovanotus drabužius, kurių atvaizdus, darydama jų įspaudus perteikia paveiksluose. Grafikės kolekcijoje - Arvydo Sabonio, Jurgos Ivanauskaitės, Andriaus Mamontavo, Birutės Letukaitės bei kitų mūsų ir užsienio šalių garsenybių drabužių įspaudai. Vakaro metu bus pristatytas iki šiol niekur nedemonstruotas paveikslas su itin garsaus mūsų šalies žmogaus aprangos įspaudu. Kol kas J. Rekevičiūtė neatskleidžia nei drabužio kilmės, nei jo savininko pavardės tik žada publikai pateiksianti didžiulį netikėtumą...

Floristo Modesto Vasiliausko rekordinės suknelės iš vyno butelių kamščių kūrimas

M. Vasiliausko rankose iš daugiau nei 2000 vienetų vyno „Frontera“ butelių kamščių gims rekordinė suknelė. Kelioms valandoms dešimtis Lietuvos rekordų pasiekusio kauniečio globoje atsidurs restorano „Senieji rūsiai“ projektų vadovė. Mergina bus papuošta ne tik vyno butelių kamščiais, bet ir auksinės spalvos organza, dirbtinėmis ir gyvomis gėlėmis. Tai bus viena įdomiausių M. Vasiliausko sukurtų suknelių. Merginos makiažu ir šukuosena pasirūpins grožio salono „Sarma Style“ specialistų komanda.

Muzikinis projektas „Vyno Muzika“

Svečiai prie restorano įėjimo bus pasitikti perkusininko G. Mačiulskio. Atlikėjas pristatys savo naują projektą „Vyno muzika“. Grodamas vyno buteliais ir taurėmis jis bandys publikos dėmesį atkreipti į tai kaip neįprastai ir neįtikėtinai gali skambėti ištuštėjusi tara.

Gurmaniški grafikės Jūratės Rekevičiūtės patiekalai

Šio vakaro metu, J. Rekevičiūtė pristatys savo mėgiamų patiekalų meniu. Autorė, laisvalaikiu mėgstanti pasisukioti virtuvėje yra patobulinusi ne vieną žinomą patiekalų receptą. Pagal juos restorano „Senieji rūsiai“ patyrę virėjai kiekvienam panorusiam paruoš patiekalą „a la Rekevičiūtė“. Tiems, kurie J. Rekevičiūtės meniu pasimėgauti nespės gegužės 7 d. rekomenduojama tą padaryti vėliau – meniu galios visą mėnesį, kiek ir tęsis jos darbų paroda.

Renginys nemokamas!

Telefonai vietų rezervacijai:
8 601 02525, 8 611 45306

Nuoširdžiai laukiame Jūsų restorane „Senieji rūsiai“ (Vilniaus g. 34, Kaunas).

Daugiau apie restoraną>>

Restorano „Senieji rūsiai“ informacija

2010 04 29