Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Restoranas „Paukščių takas“ kviečia pasigrožėti rudenėjančiu Vilniumi (Vilnius)

2010-10-27
Paskelbk savo straipsnį

„Paukščių takas“ – ypatingas restoranas, nes kartu jis yra ir vienintelė Lietuvoje tokiame aukštyje įrengta apžvalgos aikštelė. Žiedinės formos restorano grindys apsisuka 360 laipsnių per 45 minutes. Esant geram orui, Vilniaus ir jo apylinkės matomos 50 km spinduliu.

Restorano direktorė neslepia, norinčių pasigrožėti sostinės panorama, netrūksta. Ji pripažįsta, kad kavinės svečių skaičius labai priklauso nuo to, koks tą dieną būna oras. Per metus čia jų sulaukiama apie 90 000. Šiltuoju metų sezonu per dieną čia pabuvoti suspėja apie 600-700 žmonių.

Restorane gausu ir svečių iš Vakarų Europos, nors kaimynų lenkų vis gi čia daugiausia. Jie čia sudaro apie 40 procentų užsienio turistų. Be to, vis daugiau turizmo agentūrų, kurios jau tapo nuolatiniais „Paukščių tako“ klientais, kreipiasi iš anksto, rezervuodami vietas užsienio turistams konkrečią dieną. Vasarą į televizijos bokštą pakilti atvykdavo ir pavieniai, savarankiškai keliaujantys užsieniečiai. „Surasti mus nėra sunku, visą reikalingą informaciją apie jaukų restoraną galima rasti miesto Turizmo Informacijos centruose“, - teigia „Paukščių tako“ direktorė.

Restorane „Paukščių takas“ ne tik pasižvalgysite iš paukščio skrydžio, bet ir labai skaniai pavalgysite. Restoranas Jums pasiūlys išskirtinių patiekalų, sukurtų specialiai „Paukščių tako“ lankytojams. Juos kurdami gastronomijos specialistai daug dėmesio skyrė ir skoniui, ir pateikimui, atsižvelgė ir į vaikų, ir į suaugusiųjų poreikius. Europietiškus patiekalus gaminančiame restorane kainos nėra aukštos.

Skaniai ir sočiai papietauti čia galima ne tik užsukus darbo metu. Paslaugus „Paukščių tako“ kolektyvas be vargo suorganizuos banketą, furšetą ar kitokį pobūvį. „Itin populiaru pastaruoju metu čia švęsti vestuves“, - apie visai neseniai vestuvių pokyliui jaunavedžių atrastą vietą kalbėjo direktorė. Kas gali būti romantiškiau už sutemus pro plačius „Paukščių tako“ langus atsiveriančią įspūdingą naktinę Vilniaus panoramą. Užsakovams pageidaujant, vestuvių pokylio metu kavinė gali būti uždaroma.


Meniu.lt informacija
Martyno Ambrazo nuotraukos