Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Restoranas „LivIn“ - greitai papietauti bei smagiai praleisti laiką (Vilnius)

2010-08-31
Paskelbk savo straipsnį

Rytais – šviežios bandelės
Rytais, nuo 10 valandos kviečiama užsukti vėlyvų pusryčių: galite skanauti omletų, įvairių lietinių, košių. Prie aromatingos kavos puodelio ryte galite skanauti vietoje kepamų bandelių.

Kasdien skirtingi dienos pietų patiekalai
Apsilankyti labai verta dienos pietų metu, kurie vyksta nuo 11 iki 15 valandos. Salotų bare galite susikomponuoti salotas patys, jų kaina siekia nuo 5 Lt. Kiekvieną dieną rasite vis kitą dienos sriubą bei įvairiems skoniams pritaikytus karštuosius patiekalus: su vištiena, žuvimi, mėsa ar patiekalą, skirtą vegetarams. Vidutiniškai pietūs kainuoja 8-10 Lt. Atsigaivinti siūloma vietoje gaminamais šaltalankių ar spanguolių gėrimais, o pasisaldinti popietę galite vietoje gaminamais desertais.

Didelis užkandžių pasirinkimas

Pagrindiniame meniu rasite keletą salotų, tarp jų tris Cezario salotų variantus: su skrebučiais, vištienos gabaliukais ar kepta lašišiena. Jei norite lengvai užkąsti taip pat galite rinktis iš įvairių užkandžių: jautienos ar tuno užkandą bei skirtingų skonių skrebučius: su pievagrybiais, tunu, kumpiu, lašiša ar pomidorais. Užsukę savaitgalį, maloniai praleisti vakarą ar stebėti sporto rungtynes (restorane įrengti 2 dideli plazminiai televizoriai), galite pasimėgauti specialiais užkandžiais prie vyno, alaus ar stipriųjų gėrimų.

Labiau išalkusiems...
Stipriosios lyties atstovams turėtų patikti rūkytos karkos pjausnys su troškintais kopūstais ir virtomis bulvėmis ar jautienos didkepsnis, gardinamas raudonojo vyno padažu, patiekiamas su bulvėmis ir daržovėmis. Tuo tarpu moterys neliks abejingos paragavusios keptos vištienos krūtinėlės, įdarytos fetos sūriu ir šitaki grybais, patiekiamos su bulvių pyragu ir sūrio padažu. Meniu rasite ir kitų patiekalų, pritaikytų įvairiems skoniams – paprastesnių bei įmantresnių.

Gardūs konditeriniai gaminiai

Vietoje kepami tortai bei pyragai, kurių galima paskanauti restorane ar užsisakyti išsinešimui – gimtadieniams ar kitoms šventėms. Vienas populiariausių – gurmaniškas tortas su šokoladiniais traškučiais bei Napoleono tortas. Restorane taip pat galite švęsti vestuves, gimtadienius, jubiliejus ar kitas išskirtines akimirkas, kuriose gali dalyvauti iki 100 žmonių. Šventinis meniu derinimas individualiai.

Mažyliams – atskiras meniu
„LivIn“ laukiamos šeimos su vaikais – mažyliams paruoštas atskiras žaismingas ir linksmas meniu. Čia taip pat organizuojami vaikų gimtadieniais su populiariųjų kino filmų personažais: Šreku, Kempiniukų ir kitais.


Elena Germanovič
Nuotraukos: iš „LivIn“ archyvo2010 08 31