Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Restoranas „Kafenhauz“ kviečia ragauti patiekalų su rudens gėrybėmis (Panevėžys)

2010-09-02
Paskelbk savo straipsnį

Atėjus rudeniui atgija miesto gatvės. Po vasaros atostogų į mokyklą skuba vaikai, tuo tarpu tėveliai kimba į darbus. Panevėžyje, Ukmergės g.3 veikiantis restoranas „Kafenhauz“ pirmomis rugsėjo savaitėmis kviečia apsilankyti bei ragauti patiekalų iš specialaus meniu už ypač patrauklią kainą...

„Stengėmės pamaloninti mūsų restorano lankytojus. Ruduo – metas, kai visi grįžta pailsėję, su naujomis jėgomis. Tai taip pat derliaus nuėmimo metas, tad specialiame meniu rasite sezoninių patiekalų. Norintiems lengvai užkąsti siūlome šefo salotas ar įvairias užkepėles, lašišos su brokoliais ir cukinija turėtų patikti dailiosios lyties atstovėms. Būtinai vertėtų paragauti indiško kuskuso, kurį gaminame su cukinija, moliūgais, patisonais, skaniname kalindži, kumynu, kardamonu ir kitais prieskoniais. Siūlome skanauti ir kalakutienos, kuri gaminama su cukinija, skaninama šalaviju. Į specialų meniu įtraukėme ir kinietišką patiekalą – žuvį su daržovėmis, karštoje metalo lėkštėje, kurią ypač mėgsta mūsų svečiai.“ - pasakojo restorano direktorė, Birutė Sargūnienė.

Nepamirštami ir lietuviškos virtuvės gerbėjai. Pastariesiems siūlomi tarkuotų bulvių cepelinai su mėsa ar varške.

Žaismingi patiekalai mažiesiems

Vaikams taip pat neteks nuobodžiauti – jiems skirtas kepsnys „Buratinas“, pastarasis pateikiamas ypač žaimingai. Smaližiai gali rinktis šefo šventinį desertą su persikiniu užpilu ar vaisių iešmelius su mėtiniu jogurtu.

Specialus rugsėjo meniu>>

Daugiau apie restoraną>>

Elena Germanovič
Nuotraukos: inmagine.com
MENIU.LT informacija

2010 09 02